Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker (/Temat-Powiadamiacz-Nolimit-Restock-Checker-9484)



[Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - jasiek331 - 29-06-2010 11:33

BYŁ PRZEPROWADZONY O 21 TEST, wszystko sprawdzone, działa

Strona odświeża się co 5 sec, a w momencie restocku odtwarza głośny dźwięk vuvuzeli i otwiera ptzplace.

http://zrzucaj.com/lockerz/redeem.php

Cytat:Opis:
-Odświeżanie następuje co 5 sekund, jeśli będzie więcej serwerów to zostanie zmniejszone.
-Strona nie ma żadnych limitów na ilość użytkowników.
-Centrala serwera co kilka sekund sprawdza czy jest restock poprzez losowy serwer, w razie restocku tworzy informacje na serwerze, ktora klijenci odczytują jako restock. Takie rozwiązanie praktycznie całkowicie eliminuje możliwość zbanowania serwera.
-W momencie restocka skrypt wyrzuci alert (zmieni się zakładka na stronę ze skryptem) w którym zapyta czy przenieść na ptzplace, po wciśnięciu OK przenosi bezpośrednio na ptzplace! (do sprawdzenia na stronie przykładowej restocku)

Nie przewiduje żadnych opłat lecz mogą pojawić się reklamy.

UWAGA, budowa skryptu sprawia, że to czy serwer dostanie bana nie zależy w ogóle od ilości użytkowników jak na innych serwerach.
Dzięki temu skrypt daje największą pewność że zadziała.


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - Crasher - 29-06-2010 11:41

A kto pisał skrypt, albo skąd został zaczerpnięty, rozumiem że to jest świeże i nie było testowane podczas prawdziwego restocku Big Grin


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - Wojtas100 - 29-06-2010 11:43

Dziwne bo pierwszy post więc ja nie ufam


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - jasiek331 - 29-06-2010 11:46

Ja pisałem, mam kilkuletnie doświadczenie w webdeveloperce. Pisałem wcześniej desktopowy program do sprawdzania restocku który był sprawdzany na nie jednym restocku i działał. Dzisiaj pod wieczór zrobimy próbę restocka żeby upewnić się że wszystko działa

Nowa funkcjonalność!
-W momencie restocka skrypt wyrzuci alert (zmieni się zakładka na stronę ze skryptem) w którym zapyta czy przenieść na ptzplace, po wciśnięciu OK przenosi bezpośrednio na ptzplace! (do sprawdzenia na stronie przykładowej restocku)


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - Crasher - 29-06-2010 16:22

Nie wiem czy to tak ma być, ale czasem słyszę jakąś muzyczkę albo kolesia co zaczyna mówić" Welcom. I'm team project...."


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - michel000 - 29-06-2010 17:01

Mi wszystko dziala,z pewnoscia sie przyda,+ dla ciebie.


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - jasiek331 - 29-06-2010 19:10

Dodałem możliwość wyłączenia wyskakującego okienka z pytaniem o przeniesienie na ptzplace.

// REBOOT serwera, za 5 min będzie wszystko ok


RE: [Powiadamiacz] Nolimit Restock Checker - zioomek65 - 29-06-2010 20:51

tak tylko strona nie działa