Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money-Monitor sprawdź czy serwis to nie scam. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Money-Monitor sprawdź czy serwis to nie scam. (/Temat-Money-Monitor-sprawdz-czy-serwis-to-nie-scam-94816)



Money-Monitor sprawdź czy serwis to nie scam. - SilentHill - 25-07-2014 20:35

Witam Szanownych Forumowiczów.

Strona internetowa, do której link chcę umieścić w poście, prowadzi do serwisu money-monitor. Serwis bierze pod lupę platformy zarobkowe, od których lepiej trzymać się z dala. O ile sam serwis jest wiarygodny... Strona jest co prawda po angielsku, dlatego odsyłam od razu do źródła. Jest nim podstrona "Blacklist" - czarna lista. Umieszczona jest na niej tabela, nad którą widnieje zielona ramka. Ramka ta, to kryterium wyszukiwania serwisów scam`owych. Domyślnie ustawiona na "all" - wszystkie. Ale można wyszukać też serwisy po literze. Można też posłużyć się polem listy "Sort by" - czyli sortuj według. Same zaś kolumny tabeli (czyli te pionowe) dzielą się na:

- Program name - nazwa programu lub platformy
- Blacklisted - umieszczone na czarnej liście. Years ago - czyli ile lat temu. Mogą się też trafić months ago - miesiące temu, bądź days ago - dni temu. Nie wiem, bo jak na razie patrzyłem tylko po nazwach programów. Ale mówię to z wyprzedzeniem, żeby było wiadomo o co chodzi.
- ROI - cholera wie co to, ale wszędzie jest 0%.
- Domain - czyli stronka która Sex swoich użytkowników.
- Reason - powód dla którego wylądowała na czarnej liście.
SCAM - wiadomo, chyba...Tongue
pending withdraw - zaleganie z realizacją wypłat.
website is offline - strona nie działa.
Selective payments - wypłaty selektywne, czyli wszyscy robią, ale nie wszyscy dostają.
No payments - nie wypłaca w ogóle.
No payouts, only promises - Brak wypłat tylko obiecanki cacanki.
Program hacked - program zhakowano.
Program closed - program zamknięto.
Pending payouts - zaleganie z wypłatami.
Stopped paying - przestał wypłacać.
Fake holiday - fałszywy tryb wakacji. Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale lepiej nie korzystać z tej usługi.
promises aren't realised - nie realizowane obietnice.

To pewnie tylko niektóre z powodów dla których lepiej jest unikać tych serwisów.

Mam nadzieję, że to Wam pomoże.

Pozdrawiam - SilentHill

A oto obiecany link: http://www.money-monitor.com/blacklist/index/filter/all