Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam powierzchnię reklamową - PaidVerts.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam powierzchnię reklamową - PaidVerts.com (/Temat-Sprzedam-powierzchnie-reklamowa-PaidVerts-com-94810)



Sprzedam powierzchnię reklamową - PaidVerts.com - haha40027 - 25-07-2014 18:28

1.Nazwa przedmiotu : Reklama paidverts o wart.dokładnie 104$
2.Opis przedmiotu : Stworzę reklamę z Twoim linkiem i bannerami(jeśli będziesz chciał) oraz 3 linijkami tekstu(w tym captcha)
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : Cena wywoławcza, myślę, że 5-10centów od 1$(czyli 50 wyświetleń po 30sek, 100 wyśw. bannera 125x125 i 25 wyśw. bannera 728x90)
Można się dogadać ogólnie
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Najlepiej PP


Czekam na PW! Najlepiej do jutra do ok 12 w południe, jeśli nie będzie chętnych mogę przedłużyć do niedzieli.

Moja kampania przyniesie dokładnie:
2600x wyświetleń banera 728*90
10400x wyświetleń banera 125*125
5200x 30 sekundowych wyświetlen reklamy

Sprzedaję powierzchnię, ponieważ wchodzę z większą kwotą, a sam nie mam czego reklamować. Komuś to naprawdę może pomóc Smile


Sprzedam powierzchnię reklamową - PaidVerts.com - surfer0700 - 31-08-2014 18:13

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.