Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Gwarancja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Gwarancja (/Temat-Rozwiazane-Gwarancja-9480)

Strony: 1 2


RE: Gwarancja - krzych91 - 29-06-2010 17:11

(29-06-2010 15:43)Marczyk napisał(a):  @UP
http://www.apple.com/pl/support/contact/#
o to Ci chodziło ?

"Pomoc techniczna" to nie to samo co "gwarancja". Jak zadzwonisz, że coś nie bangla, to Ci dadzą złotą radę, ale nic poza tym. A serwis jest, to prawda. Tylko, że za pierdółkę, najdrobniejszą naprawę (nawet wyłącznie w softwarze) liczą sobie BARDZO grubą kasę. Czasem nie opłaca się aż naprawiać.

To co mówisz o numerze seryjnym to również nieprawda. Gwarancja z definicji obejmuje określony okres od DATY ZAKUPU. Numer seryjny nie zawiera danych dotyczących dnia zakupu, więc na jakiej niby podstawie mają sprawdzić czy jeszcze produkt obejmuje gwarancja?

Niektóre tylko produkty mają międzynarodową gwarancją. Ja np. mam taką na szwajcarski zegarek.


RE: Gwarancja - Marczyk - 29-06-2010 18:16

(29-06-2010 17:11)krzych91 napisał(a):  To co mówisz o numerze seryjnym to również nieprawda. Gwarancja z definicji obejmuje określony okres od DATY ZAKUPU. Numer seryjny nie zawiera danych dotyczących dnia zakupu, więc na jakiej niby podstawie mają sprawdzić czy jeszcze produkt obejmuje gwarancja?


http://www.isource.pl/main.php?p=92&m=4
Punkt drugi:
Cytat: Ważność gwarancji Apple sprawdzana jest w systemie serwisowym na podstawie numeru seryjnego sprzętu (Support Coverage na stronie selfsolve.apple.com/GetWarranty.do). W przypadku gdy system wskazuje, że gwarancja jest nieważna, a z daty zakupu wynika, że sprzęt powinien być jeszcze objęty gwarancją, należy przedłożyć dowód zakupu z wpisanym numerem seryjnym sprzętu

Sprawdziłem tam mojego Ipoda z lockerz, którego wygrałem w maju i gwarancja na niego obowiązuje do końca lutego 2011r, więc nie jest zle Wink


RE: Gwarancja - krzych91 - 29-06-2010 18:23

(29-06-2010 18:16)Marczyk napisał(a):  
(29-06-2010 17:11)krzych91 napisał(a):  To co mówisz o numerze seryjnym to również nieprawda. Gwarancja z definicji obejmuje określony okres od DATY ZAKUPU. Numer seryjny nie zawiera danych dotyczących dnia zakupu, więc na jakiej niby podstawie mają sprawdzić czy jeszcze produkt obejmuje gwarancja?


http://www.isource.pl/main.php?p=92&m=4
Punkt drugi:
Cytat: Ważność gwarancji Apple sprawdzana jest w systemie serwisowym na podstawie numeru seryjnego sprzętu (Support Coverage na stronie selfsolve.apple.com/GetWarranty.do). W przypadku gdy system wskazuje, że gwarancja jest nieważna, a z daty zakupu wynika, że sprzęt powinien być jeszcze objęty gwarancją, należy przedłożyć dowód zakupu z wpisanym numerem seryjnym sprzętu

Sprawdziłem tam mojego Ipoda z lockerz, którego wygrałem w maju i gwarancja na niego obowiązuje do końca lutego 2011r, więc nie jest zle Wink

Zwracam honor. Teraz tym bardziej chce zamówić iPada Tongue


RE: Gwarancja - marcin205 - 05-07-2010 15:28

renomowani producenci np dell,asus dają swoją gwarancję czasem gwarancja jest podbijana w momencie wykrycia usterki jest ważna na całym świecie wystarczy zadzwonić do najbliższego serwisu.Czasem za dodatkową opłata producenci mogą przedłużyć gwarancje na 5 lat.apple oferuje 90 dni bezpłatnego serwisu tylko.Towar powinien być wymieniony w przypadku częstych napraw lub niemożności naprawy co niektórzy operatorzy komórkowi się od tego migają.


[Rozwiązane]Gwarancja - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.