Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Gwarancja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Gwarancja (/Temat-Rozwiazane-Gwarancja-9480)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Gwarancja - mieciu - 29-06-2010 09:56

Czy lockerz daje jakąś gwarancję na swoje nagrody. A jeśli tak to jest ona realizowana na całym świecie czy tylko w stanach.


RE: Gwarancja - pespe - 29-06-2010 09:59

Ja na deske snowboardowa nie dostalem ;/


RE: Gwarancja - Bolt - 29-06-2010 10:00

Lockerz nie ma prawa dać gwarancji. Daje ją producent, np. Apple itp.. Gwarancja chyba obowiązuje takze poza usa Big Grin


RE: Gwarancja - mieciu - 29-06-2010 10:01

(29-06-2010 10:00)Bolt napisał(a):  Lockerz nie ma prawa dać gwarancji. Daje ją producent, np. Apple itp.. Gwarancja chyba obowiązuje takze poza usa Big Grin

Ma prawo Smile W żadnym filmiku oprócz gratulacji od Lockerz, żadnych innych papierków nie widziałem. Zresztą napiszę wiadomość do Apple, będę pewny.


RE: Gwarancja - Sony_st - 29-06-2010 10:27

Może gwarancje dają, ale nie podbitą?


RE: Gwarancja - pespe - 29-06-2010 11:00

mi wogole nie dali xD na seke nie chce mi sie pisac do nich juz jej nie sprzedam bez gwarancji ;/


RE: Gwarancja - Marczyk - 29-06-2010 12:00

(29-06-2010 10:01)mieciu napisał(a):  
(29-06-2010 10:00)Bolt napisał(a):  Lockerz nie ma prawa dać gwarancji. Daje ją producent, np. Apple itp.. Gwarancja chyba obowiązuje takze poza usa Big Grin

Ma prawo Smile W żadnym filmiku oprócz gratulacji od Lockerz, żadnych innych papierków nie widziałem. Zresztą napiszę wiadomość do Apple, będę pewny.

Lockerz raczej nie udziela gwarancji na nagrody. Natomiast co innego Apple, gwarancja obowiązuje na całym świecie i zostaje ona ustalona na pdst. numeru seryjnego produktu, nie są tu potrzebne żadne papierki od Lockerz. Jeśli masz jakiś problem, idziesz po prostu do salonu Apple w Polsce, weryfikują numer seryjny i jeśli gwarancja jeszcze trwa(z reguły dają 12 miesięcy gwarancji), naprawiają Ci sprzęt. Wcześniej możesz się z nimi skontaktować droga elektroniczną podać im n.s, powinni Ci udzielić informacji na temat gwarancji Twojego produktu.

Nie wiem natomiast jak wygląda sytuacja z produktami HP, Dell czy Sony.


RE: Gwarancja - krzych91 - 29-06-2010 13:26

(29-06-2010 12:00)Marczyk napisał(a):  
(29-06-2010 10:01)mieciu napisał(a):  
(29-06-2010 10:00)Bolt napisał(a):  Lockerz nie ma prawa dać gwarancji. Daje ją producent, np. Apple itp.. Gwarancja chyba obowiązuje takze poza usa Big Grin

Ma prawo Smile W żadnym filmiku oprócz gratulacji od Lockerz, żadnych innych papierków nie widziałem. Zresztą napiszę wiadomość do Apple, będę pewny.

Lockerz raczej nie udziela gwarancji na nagrody. Natomiast co innego Apple, gwarancja obowiązuje na całym świecie i zostaje ona ustalona na pdst. numeru seryjnego produktu, nie są tu potrzebne żadne papierki od Lockerz. Jeśli masz jakiś problem, idziesz po prostu do salonu Apple w Polsce, weryfikują numer seryjny i jeśli gwarancja jeszcze trwa(z reguły dają 12 miesięcy gwarancji), naprawiają Ci sprzęt. Wcześniej możesz się z nimi skontaktować droga elektroniczną podać im n.s, powinni Ci udzielić informacji na temat gwarancji Twojego produktu.

Nie wiem natomiast jak wygląda sytuacja z produktami HP, Dell czy Sony.

Szkoda tylko, że Apple nie ma oficjalnej dystrybucji w Polsce. Są tylko iSpoty, w których nie sądzę, że respektują warunki gwarancji.


RE: Gwarancja - Marczyk - 29-06-2010 15:43

@UP
http://www.apple.com/pl/support/contact/#
o to Ci chodziło ?


RE: Gwarancja - blackjoe - 29-06-2010 16:42

Ja na moje PSP Ratchet & Clank nie mam gwarancji