Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wspólnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam wspólnika (/Temat-Szukam-wspolnika-94754)



Szukam wspólnika - galski.pawel - 24-07-2014 17:13

Siemka,

Szukam wspólnika do zrobienia strony ze sprzedażą typów. Zainteresowani proszę o PW lub GG 48004020.


pozdr.


RE: Szukam wspólnika - golleador - 24-07-2014 18:39

Sprzedaż typów? Masz pewne info do tych typów? Czy to po prostu twoje typy i ty je analizujesz


RE: Szukam wspólnika - galski.pawel - 24-07-2014 18:59

Mam pewne Big Grin Od kilku mies. cały czas na plusie Smile W sumie mam 2 pewne Wink W tym mies. łącznie z obu ok. 17j na plus Wink


RE: Szukam wspólnika - GoodLecki - 24-07-2014 22:43

To tyle zarabiasz na typach a potrzebujesz wspólnika ? Lol
A


RE: Szukam wspólnika - matig - 24-07-2014 23:06

Uważajcie na tego dzieciaka pod nickiem galski.pawel ... nick sugeruje Pawła Galskiego, a to ja jestem Paweł Galski.
Ten dzieciak kiedyś mnie poznał, parę razy drobne mu pożyczałem (na wieczne oddanie) na rózne programy inwestycyjne, ponadto pod tymi danymi też typuję. U mnie na gg (widze że zmienił nr gg) widnieje jako Dominik Dziuba .. tak mi się przedstawiał.
Co do typów .... ściema .. on nic nie ma i na niczym się nie zna, prócz kombinowania .. chociaż i to jemu nie wychodzi Big Grin
Przestrzegam przed kontaktem z nim, bo moze potem i pod Was się podszywać.
Mimo moich ostrzeżeń, widzę, że sobie nic z tym nie robi.


Szukam wspólnika - daniel42na - 24-07-2014 23:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.