Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Konto bankowe (/Temat-Konto-bankowe-9472)



Konto bankowe - damianowrz - 28-06-2010 22:56

Witam!
Chcialem zalozyc konto bankowe. Jednym z powodów jest połączenie karty z kontem na paypal. Pytanie jest takie. Jakie konto w jakim banku jest najlepsze. Zalezy mi na tym by bylo darmowe, tzn zeby nie trzeba bylo placic co miesiac jakiejs oplaty za prowadzenie konta, najlepiej jakby byly najmniejsze prowizje za przelewy itp. oraz zeby zalozenie konta bylo darmowe. ogolnie podsumowujac jakies konto darmowe lub z minimalna oplata. Prosilbym o w miare dokladne wytlumaczenie jaki bank polecacie i dlaczego. Jakby to mialo jakis wplyw na zalozenie konta to moj wiek 18 lat niepracujacy Wink (dlatego chodzi o darmowe konto) Wink


RE: Konto bankowe - damianq90 - 28-06-2010 22:58

polecam multibank, sam mam Wink darmowe przelewy do wszystkich banków, jeżeli chcesz kartę do wybierania to 1zł/miesiąc


RE: Konto bankowe - krzych91 - 29-06-2010 06:12

(28-06-2010 22:58)damianq90 napisał(a):  polecam multibank, sam mam Wink darmowe przelewy do wszystkich banków, jeżeli chcesz kartę do wybierania to 1zł/miesiąc

Tak, a w mBanku masz dokładnie to samo, tylko że za darmo (w tym karta). Obydwa banki należą do spółki BRE Bank S.A. i mają dokładnie TĘ SAMĄ ofertę. Jedyna różnica, to właśnie to 1zł. Wiem, bo mam konta w obydwu tych bankach. Sieć bankomatów ta sama, oprocentowania te same, usługi internetowe - dokładnie te same. W tym świetle lepszy jest więcj mBank, bo jest darmowa karta.

Obydwa banki nie wymagają comiesięcznych wpłat i oferują darmowe przelewy. Ogólnie będziesz zadowolony niezależnie od tego, który z tych dwóch wybierzesz, ale mimo wszystko polecałbym mBank. Po co marnować 12zł rocznie? Trzy piwa w plecy Wink


RE: Konto bankowe - cpr - 29-06-2010 06:58

Ja polecam konto <30 w banku Zachodnim WBK. Sam mam tam konto od 6lat i nie narzekam. Konto nazywa się "mniej trzydzieści" więc do 30 roku życia za nic tam nie płacisz. Prowadzenie za free, założenie za free, karta do konta za free. Czyli standard. Konto oczywiście można otworzyć przez neta bez żadnych problemów. Polecam.