Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wypłaty (/Temat-Wyplaty-94712)



RE: Wypłaty - maniekzsk8 - 08-12-2014 18:20

Data rozpoczęcia: 04-12-2014 12:59
Data otrzymania rachunku: Oczekiwanie na rachunek
Data zakończenia: Wypłata w realizacji


rachunek wysłany dnia 04-12-2014, dzisiaj mamy 08-12-2014 i jeszcze w systemie nic się nie zmieniło.


RE: Wypłaty - koza09 - 08-12-2014 19:11

Ja wysłałem rachunek 02.12, otrzymano rachunek 04.12, a wypłata jeszcze nie zrealizowana. Ostatnio jakoś dłużej te wypłaty są realizowane.


RE: Wypłaty - UmCyK - 08-12-2014 20:27

02-12 data otrzymania rachunku a dzisiaj 8 i cisza z wypłatą ;/


RE: Wypłaty - eforsa - 08-12-2014 20:33

Wypłaty zgodnie z regulaminem realizowane są do 14 dni od daty otrzymania rachunku.
Zawsze staramy zrealizować się je jak najszybciej. Niestety jesteśmy zasypywani setkami wypłat w niskich kwotach od partnerów po 3/4 x w miesiącu co zdecydowanie wydłuża czas ich realizacji.

Mamy pytanie:
* Czy zgadza się Państwo na limit 2 wypłat w miesiącu? Ograniczenie ma służyć jedynie przyspieszeniu czasu realizacji wypłat aby pozbierać tydzień dłużej i zlecić większą wypłatę a nie zasypywać nas 4 niskimi wypłatami.
- dodatkowe wypłaty poza limitem zrobimy wtedy np. z drobną prowizją (aby pozostawić taką furtkę dla potrzebujących), ale wymusić nawyk rzadszych a za to większych wypłat
* staramy się opracować system wypłat błyskawicznych tak aby mogli Państwo zrealizować wypłatę na żądanie (będzie za to dodatkowa prowizja rzędu 5-10%), ale dla pilnie potrzebujących umożliwi wypłatę w minutę poza kolejką! Tutaj jednak prace trwają i system powstanie prawdopodobnie w przeciągu miesiąca. Niestety wszystko uzgadniamy z programistami z banku, stąd czas się wydłuża.

Macie inne sugestie, propozycje rozwiązania?
p.s. wypłaty realizujemy prawie codziennie i nigdy nie przekroczyliśmy terminów wypłat! Staramy się jednak skrócić czas wypłat jeszcze bardziej.


RE: Wypłaty - maniekzsk8 - 08-12-2014 20:43

(08-12-2014 20:33)eforsa napisał(a):  Wypłaty zgodnie z regulaminem realizowane są do 14 dni od daty otrzymania rachunku.
Zawsze staramy zrealizować się je jak najszybciej. Niestety jesteśmy zasypywani setkami wypłat w niskich kwotach od partnerów po 3/4 x w miesiącu co zdecydowanie wydłuża czas ich realizacji.

Dobrze, skoro rachunek wysyłany jest drogą mailową to dlaczego do dnia dzisiejszego po zalogowaniu w panelu dostaje info w tabelce data otrzymania rachunku "Oczekiwanie na rachunek", a rachunek wysłałem 4 dni temu ?


RE: Wypłaty - szykiryki - 08-12-2014 20:45

Dla mnie dobra opcja, jeśli to ma przyspieszyć wypłaty (skoro i tak niektorzy czekają ponad tydzień to nie robi to chyba większej różnicy?Smile).
W innych serwisach wypłacam na UoD raz na miesiąc, wiec 2 wypłaty w miesiącu to i tak luksus ;].

Poza tym, zachęci to do lepszego gospodarowania swoimi środkami finansowymi niektórych, którzy kilka dni po wypłacie już "płaczą", że chcą kolejną Wink


RE: Wypłaty - maniek250 - 08-12-2014 20:47

@eforsa można podnieść minimalną kwotę wypłaty Smile


RE: Wypłaty - bokowski - 08-12-2014 21:01

Albo po pierwszej wypłacie w miesiącu każda następna musi być wyższa niż np. 800zł, myślę, że to by załatwiło nadmiar zleceń Wink


RE: Wypłaty - maniek250 - 08-12-2014 21:05

@up to też jest jakieś wyjście Smile


RE: Wypłaty - aero2 - 08-12-2014 21:09

Moim zdaniem powinno być pobierane 10% od wypłaty, ale żeby błyskawicznie doszła.