Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niskie wynagrodzenia za zadania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Niskie wynagrodzenia za zadania (/Temat-Niskie-wynagrodzenia-za-zadania-94708)

Strony: 1 2


Niskie wynagrodzenia za zadania - grsmagik - 24-07-2014 07:42

Witam,
Zorientowałem się, że ilość GP za zadania spadła..
Czyli nie da uzbierać się tyle ile powinno się dać na daną nagrodę ?

JESTEM ZA USUNIĘCIEM SYSTEMU POLECONYCH !
ZA ZADANIA POWINNY BYĆ NAJDROŻSZE NAGRODY !


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - haha40027 - 24-07-2014 08:53

Były 2 zadania - 1200pkt dla FP(jako przykład), teraz są 3 zadania i 1197pkt(dla FP).

Tak więc wracamy znowu do takiego stanu rzeczy, że do nagród nam punktów ZABRAKNIE i będzie trzeba je z nieba chyba wziąć oczywiście jeśli nie będzie dodatkowych zadań.
Jeśli ich nie będzie to ciekawe skąd pkt, przecież zuhsm pisał, że bez poleconych będzie spokojny dostęp do nagród...

W sumie trochę bez sensu, że robimy więcej a dostajemy mniej Big Grin
Nic tylko czekać na dod. zadania ^^


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - xavi512 - 24-07-2014 09:02

Robimy więcej, ale też serwis ma większą korzyść i dzięki temu może będzie więcej nagród. Zuhsm pewnie doda jeszcze jakiś rodzaj zadania, tak aby dało się uzbierać GP na najlepsze nagrody bez poleconych. Wszystko w swoim czasie. Na razie i tak nieźle to wygląda, a co najważniejsze zaczęło się coś dziać.


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - Orneusz - 24-07-2014 09:07

Ja tez jestem za usunięciem poleconych bo jest to troche niesprawiedliwe gdy ktos kli8ka a zadania a inny jedzie tylko na poleceniach i tak ma wiecej Gp od tego co dzien w dzień robił sumiennie zadania


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - Wojti60 - 24-07-2014 09:20

Zuhsm coś pisał na czacie że jak będziemy wchodzić systematycznie na stronkę to możemy spotkać jakieś dodatkowe zadania...


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - grsmagik - 24-07-2014 09:22

(24-07-2014 09:07)Orneusz napisał(a):  Ja tez jestem za usunięciem poleconych bo jest to troche niesprawiedliwe gdy ktos kli8ka a zadania a inny jedzie tylko na poleceniach i tak ma wiecej Gp od tego co dzien w dzień robił sumiennie zadania

No dokładnie, ja będę robił codziennie zadania, dawał zarabiać serwisowi przez linki adfly itp. A ktoś doda post i poleconych zdobędzie. I jeszcze lepsze nagrody będzie miał.


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - glodoosie - 24-07-2014 12:30

Niech zostanie wprowadzona prowizja paru procent na poleconych.


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - Janex - 24-07-2014 12:56

Cytat:Tak więc wracamy znowu do takiego stanu rzeczy, że do nagród nam punktów ZABRAKNIE i będzie trzeba je z nieba chyba wziąć oczywiście jeśli nie będzie dodatkowych zadań.
Jeśli ich nie będzie to ciekawe skąd pkt, przecież zuhsm pisał, że bez poleconych będzie spokojny dostęp do nagród...
Teraz są 3 zadania po 133 pkt. wcześniej były 2 zadania za 200 pkt. Więc na to samo wychodzi, różnica jest na jednym punkcie.


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - glodoosie - 24-07-2014 14:04

''JESTEM ZA USUNIĘCIEM SYSTEMU POLECONYCH !''
Jak zostanie usunięty system poleconych ludzie nie będą zapraszać innych i serwis na tym straci.


RE: Niskie wynagrodzenia za zadania - haha40027 - 24-07-2014 14:43

@glodoosie

Z 1000 poleconych ile zostanie w serwisie? Kilka, kilkanaście? Rszta to konta "krzaki", zakładane tylko dla korzyści w postaci pkt Wink

System może zostać, ale przydałaby się jego modyfikacja