Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie (/Temat-The-Sims-2-Pelna-Kolekcja-za-darmo-na-Originie-94691)

Strony: 1 2


The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - DzejkobPL - 23-07-2014 20:02

Witajcie,

Znalazłem w sieci kod, umożliwiający dodanie gry The Sims 2 - PEŁNA KOLEKCJA do konta origin zupełnie za darmo! Lol Lol
Otrzymujemy wtedy podstawkę gry + wszystkie dodatki jakie tylko wyszły do sprzedaży! Big Grin

Lista dodatków w zestawie:

The Sims 2 University
The Sims 2 Nightlife
The Sims 2 Open For Business
The Sims 2 Pets
The Sims 2 Seasons
The Sims 2 Bon Voyage
The Sims 2 FreeTime
The Sims 2 Apartment Life
The Sims 2 Family Fun Stuff
The Sims 2 Glamour Life Stuff
The Sims 2 Happy Holiday Stuff
The Sims 2 Holiday! Stuff
The Sims 2 Celebration Stuff
The Sims 2 H&M Fashion Stuff
The Sims 2 Teen Style Stuff
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff
The Sims 2 IKEA Stuff
The Sims 2 Mansion & Garden Stuff

Korzystajcie póki można!

KOD: I-LOVE-THE-SIMS

Kod jest wielokrotnego użytku i działa <3


PS. Będzie mi miło, gdy dasz reputację za znalezienie tej gierki Smile


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - darkanzali - 23-07-2014 20:48

Potwierdzam, działa. Dzięki leci reput Wink


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - rBartek - 23-07-2014 21:40

Dzięki ! Smile


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - DzejkobPL - 23-07-2014 21:57

PS. Tak wyglądała by nasza biblioteczka z grami w wersjach pudełkowych, jeżeli byśmy mieli Pełną Kolekcję The Sims 2 Big Grin Lol


Fajnie to wygląda Rolleyes


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - terminatorXL - 24-07-2014 21:40

xD działa Big Grin


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - DeoRIP - 05-08-2014 15:13

Działą jeszcze ?


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - Diabełek - 05-08-2014 15:14

Promocja do 31 lipca była bodajże Tongue


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - Hybrid1990 - 05-08-2014 15:14

del


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - TheKkok2 - 05-08-2014 15:21

Miało być do 1 sierpnia chyba ale postanowili to przedluzyc do 5 sierpnia. Dzis jest jeszcze 5 sierpien tylko nie wiem do której godziny działa Tongue


RE: The Sims 2 Pełna Kolekcja za darmo na Originie - Karol. - 05-08-2014 20:53

To już nie działa, ale mam konto z tymi Simsami więc jak ktoś chce to priv Smile