Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Krok po kroku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Krok po kroku (/Temat-Rozwiazane-Krok-po-kroku-9469)



[Rozwiązane]Krok po kroku - SZyBa - 28-06-2010 22:27

Witam, zarejestrowalem sie na lockerz.com itd. itp. i powiedzmy mam juz okreslona ilosc tych PTZ na nagrode i co teraz? I jesli jest sobie nagroda i jest BUY NOW to nie wykupujemy ja za punkty tylko wtedy za kase? Co musi pisac zeby wykupic za punkty nagrode? Dzieki za odpowiedzi Smile


RE: Krok po kroku - budzik6410 - 28-06-2010 22:29

Muisz byc na restocku zeby zgarnac jakas nagrode.Za kase nie kupisz bo nie mamy dostepu do shopaTongue Chyba ze masz rodzine w innym kraju ktory jest dostep do shopuSmile


RE: Krok po kroku - SZyBa - 28-06-2010 22:30

No dobra a gdzie jest ten restock i jak to wyglada mniej wiecej


RE: Krok po kroku - omisiu - 28-06-2010 22:31

Są 2 możliwości zdobywania rzeczy
1. restock za uzbieraną liczbę PTZ jak masz refleks i szczęście zdobywasz ją za darmo
2. Szop czyli kupujesz za $$ albo zmniejszasz cenę produktu za PTZ. Jest to na razie dla nas niedostępne.
Restock jest na http://www.ptzplace.lockerz.com wbijaj na naszego Team Speak'a3


RE: Krok po kroku - SZyBa - 28-06-2010 22:34

Aha czyli na tej stronce jak bedzie jakis Restock to na tej strone tam klikam wpisuje itd. i jak mam farta to wygrywam?

btw. jutro moze wpadne


RE: Krok po kroku - omisiu - 28-06-2010 22:43

tak logujesz się w kat. wybierasz nagrodę wpisujesz dane przepisujesz "kapczę" i albo masz albo nie masz:0
Pzdr


[Rozwiązane]Krok po kroku - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.