Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia (/Temat-Szukam-serwisu-placacego-za-refestracje-z-polecenia-94668)

Strony: 1 2


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - olekn1 - 26-07-2014 07:34

(25-07-2014 21:59)MrocznyKILL napisał(a):  a te refy które zdobędziesz to jest cień szansy że będą aktywne? jeśli tak to ja zapłaciłbym ci za ich zdobywanie

Płacić nie musisz, bo to będą pewnie groszowe sprawy, ale jak chcesz to daj link na pw (nie można wstawiać refów w tym dziale) i zobaczę go sobie Winkzę go sobie Wink


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - pachol - 26-07-2014 22:15

Co do serwisu który ja polecałem to użytkownik później musi płacić a przy rejestracji NIC NIE PŁACI. Dostajemy 2pln za samą rejestrację która przypomnę na chwilę rejestracji jest DARMOWA. Dopiero po jakimś czasie użytkownik musi płacić.


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - Szalony - 26-07-2014 23:09

@pachol zarejestrowalem sie a nie potw mi konta :O


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - olekn1 - 27-07-2014 07:34

Del


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - badom - 27-07-2014 08:14

Możesz spróbować to z mojej sygnatury, ale tam najlepiej jakby osoby zarejestrowane były aktywne Smile.


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - pachol - 27-07-2014 10:16

(26-07-2014 23:09)Szalony napisał(a):  @pachol zarejestrowalem sie a nie potw mi konta :O

Spokojnie potwierdzą Smile


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - NoNameSS - 27-07-2014 14:14

o plikostradzie to radziłbym poczytać na forach prawnych zanim się tam zarejestrujesz.


RE: Szukam serwisu płacącego za refestracje z polecenia - pachol - 27-07-2014 14:55

(27-07-2014 14:14)NoNameSS napisał(a):  o plikostradzie to radziłbym poczytać na forach prawnych zanim się tam zarejestrujesz.

Co innego rejestracja jako użytkownik a co innego jako partner Smile.

Użytkownicy są męczeni wezwaniami do spłaty, sądami itp. Partnerzy za każdą rejestrację dostają 2pln i wypłaty są zawsze bez problemów.