Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to za serwis ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co to za serwis ? (/Temat-Co-to-za-serwis-94663)



Co to za serwis ? - Youmi - 23-07-2014 13:04

hej,

Przechodząc do sedna jaki serwis oferuje http://wiadomosc-dnia.pl/zabawy.na.lekcji/ cos takiego ? Generalnie chodzi o to, że jak potencjalna osoba wejdzie w ten link udostępniony przez kogos, to automatycznie pokazuje się to także na jej tablicy.


RE: Co to za serwis ? - PremAccHack - 23-07-2014 13:06

To jest czyjas aplikacja. Nie ma takiego serwisu. Swoją drogą gościu co to wymyślił musi zarabiać krocie Smile


RE: Co to za serwis ? - Zły_Szeląg - 23-07-2014 13:16

Prosty skrypt, mam taki sam. Podłączasz 2 linki freebiza i wymyślasz swój temat. Najważniejsze jak rozpromujesz, bo potem leci już samo Big Grin


RE: Co to za serwis ? - s9o - 23-07-2014 13:34

skrypt prosty, tylko fejs troche ogranicza i nie każdy to zobaczy, w nowym sdk są nowe metody do publikowania podobnych rzeczy


RE: Co to za serwis ? - Nowky - 24-07-2014 12:35

Facebook sprawdza teraz te skrypty.


RE: Co to za serwis ? - galski.pawel - 24-07-2014 12:41

Ja mam fajny sposób jak do "każdego" naszego znajomego dotrzeć. Pewien trick i już Big Grin


RE: Co to za serwis ? - Koja - 29-07-2014 10:33

Ma ktoś jakiś temat z tym skryptem ? Szukałem dzisiaj troche, ale nic nie moge znaleźć


RE: Co to za serwis ? - BloNdyN - 29-07-2014 10:45

Mam ten skrypt.

Wystarczy podmiana na swoje link i wio Wink)
Pora zakupic domene i dzialac w spamie Wink

Zly - Pomozesz z zainstalowaniem tego?


RE: Co to za serwis ? - lolekxp - 31-07-2014 10:36

ok drugi miesiac z subskrypcjami zaczne wlasnie od napisania czegos takiego a nawet lepiej bo to biednie wyglada, dzieki za pomysl zrealizuje Big Grin