Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W czym zostało to zrobione? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: W czym zostało to zrobione? (/Temat-W-czym-zostalo-to-zrobione-94661)



W czym zostało to zrobione? - Nescafe - 23-07-2014 11:27

Witam, ostatnio zauważyłem, że sporo "fake programs" stworzone jest w takiej kolorystyce.

[Obrazek: 09480220401046774964.png]

W jakim środowisku programistycznym zostało to stworzone?

Pozdrawiam,
Nescafe.



RE: W czym zostało to zrobione? - Clovere - 23-07-2014 13:04

Visual Basic + Skórka.

Robie projekty w Visualu ze skórkami na zlecenia jak byś potrzebował, pisz.


RE: W czym zostało to zrobione? - dzemba - 24-07-2014 12:42

Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

PS.
I chyba chodziło ci w jakim języku, bo środowiska możesz użyć dowolnego byle by obsługiwał dany język Tongue ale to szczegół.


RE: W czym zostało to zrobione? - Clovere - 24-07-2014 15:26

(24-07-2014 12:42)dzemba napisał(a):  Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

PS.
I chyba chodziło ci w jakim języku, bo środowiska możesz użyć dowolnego byle by obsługiwał dany język Tongue ale to szczegół.

Mu chodziło o to że jest skórka.

(24-07-2014 12:42)dzemba napisał(a):  Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

Nie każdy program który posiada Qt może posiadać skórke.

Qt - zestaw przenośnych bibliotek i narzędzi programistycznych dedykowanych dla języków C++, QML i Java. Ich podstawowym składnikiem są klasy służące do budowy graficznego interfejsu programów komputerowych, począwszy od wersji 4.0 Qt zawiera też narzędzia do tworzenia programów konsolowych i serwerów.


RE: W czym zostało to zrobione? - verona - 24-07-2014 16:56

Do Delphi i C++ masz Alpha Skins - spory wybór i dobrze działa. Polecam Wink

Oczywiście nie trzeba posiadać żadnych skórek, to pójście na łatwiznę Tongue Równie dobrze możesz zaprojektować program np. w Photoshopie i potem tło, kontrolki itp zrobić graficzne. Dzięki temu masz nieograniczone pole manewru.

Pozdrawiam


RE: W czym zostało to zrobione? - dzemba - 25-07-2014 00:14

(24-07-2014 15:26)Clovere napisał(a):  
(24-07-2014 12:42)dzemba napisał(a):  Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

PS.
I chyba chodziło ci w jakim języku, bo środowiska możesz użyć dowolnego byle by obsługiwał dany język Tongue ale to szczegół.

Mu chodziło o to że jest skórka.

(24-07-2014 12:42)dzemba napisał(a):  Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

Nie każdy program który posiada Qt może posiadać skórke.

Qt - zestaw przenośnych bibliotek i narzędzi programistycznych dedykowanych dla języków C++, QML i Java. Ich podstawowym składnikiem są klasy służące do budowy graficznego interfejsu programów komputerowych, począwszy od wersji 4.0 Qt zawiera też narzędzia do tworzenia programów konsolowych i serwerów.

Rozumiem cię, ale on nie sprecyzował że chce skórkę tylko tylko w czym zostało to napisane, wiec mu odpowiedziałem. Taki wygląd aplikacji można uzyskać w wielu językach, nie moja wina że ludzie na tym forum w większości uparli się na C# oraz VB i gotowych do niego skórkach.


Odp: RE: W czym zostało to zrobione? - Clovere - 25-07-2014 00:29

(25-07-2014 00:14)dzemba napisał(a):  
(24-07-2014 15:26)Clovere napisał(a):  
(24-07-2014 12:42)dzemba napisał(a):  Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

PS.
I chyba chodziło ci w jakim języku, bo środowiska możesz użyć dowolnego byle by obsługiwał dany język Tongue ale to szczegół.

Mu chodziło o to że jest skórka.

(24-07-2014 12:42)dzemba napisał(a):  Praktycznie w dowolnym języku może to być, który obsługuje aplikacje "okienkowe" Tongue

Nie każdy program który posiada Qt może posiadać skórke.

Qt - zestaw przenośnych bibliotek i narzędzi programistycznych dedykowanych dla języków C++, QML i Java. Ich podstawowym składnikiem są klasy służące do budowy graficznego interfejsu programów komputerowych, począwszy od wersji 4.0 Qt zawiera też narzędzia do tworzenia programów konsolowych i serwerów.

Rozumiem cię, ale on nie sprecyzował że chce skórkę tylko tylko w czym zostało to napisane, wiec mu odpowiedziałem. Taki wygląd aplikacji można uzyskać w wielu językach, nie moja wina że ludzie na tym forum w większości uparli się na C# oraz VB i gotowych do niego skórkach.
Ja tez cie rozumiem ale ja w najblizszym czasie bd uczyl sie strukturalnego c++. Ale VB jest jednych z latwiejszych jezykow.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka