Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do czego wykorzystać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Do czego wykorzystać? (/Temat-Do-czego-wykorzystac-94618)



Do czego wykorzystać? - RoyMaster - 22-07-2014 17:28

Witam, posiadam możliwość włączenia notebook'a 24/7 z obojętnie jakim systemem. Moje pytanie to do czego można go dobrze wykorzystać? Posiada 1gb ram i 160gb dysku.


RE: Do czego wykorzystać? - linoskoczek - 23-07-2014 00:24

Za prąd płacisz?


RE: Do czego wykorzystać? - PlayR - 25-07-2014 11:14

Jeśli masz dosyć szybki upload i jesteś graczem to zrób serwer pod jakąś gierkę Wink


RE: Do czego wykorzystać? - klejberowskim82 - 26-07-2014 00:10

możesz pedałować albo podlaczyc sie do solarów bo napewno nie zarobisz wlaczajac kompa i nic nie robiac Wink


RE: Do czego wykorzystać? - linoskoczek - 26-07-2014 23:01

(26-07-2014 00:10)klejberowskim82 napisał(a):  możesz pedałować albo podlaczyc sie do solarów bo napewno nie zarobisz wlaczajac kompa i nic nie robiac Wink

Nie do końca się z tym stwierdzeniem zgodzę.

Jeśli znałby jakiś język programowania i zrobił bota, który zarabiałby więcej pieniędzy niż płaciłby za prąd, to wyszłoby to mu na dobre. Pomijam fakt, że taki laptop też wieczny nie jest.


RE: Do czego wykorzystać? - czesiuleczek - 06-08-2014 17:53

jakbyś znalazł jakiegoś bota do spamu, ewentualnie macro to mógłbyś spamowac linkami skracaczy


RE: Do czego wykorzystać? - foen1 - 12-08-2014 10:27

napisał przecież, że ma NETBOOKA. Mój ultra slim notebook szajsunga w stresie pożera całe 9 wat także tragedii nie ma jeśli chodzi o prąd. Postaw tam linuxa, debiana 6/7 + jakieś środowisko graficzne i będzie jak ta lala. Żeby się nie grzał daj mu odpowiednie chłodzenie i przedmuchaj od środka, żeby nie było niespodzianek.


Do czego wykorzystać?

Masz mało ramu, więc serwer ew. 2 do gier, odpalony macro w tle z jakims botem, ts3 512 slotow i rozkrecac go ( premium sremium i te badziewia <--- sam to teraz robie i już jestem na + z VPS'em Big Grin )

ew. hosting www możesz zrobić, dysk masz nawet pojemny Wink

WSIO !


RE: Do czego wykorzystać? - linoskoczek - 12-08-2014 20:11

(12-08-2014 10:27)foen1 napisał(a):  napisał przecież, że ma NETBOOKA. Mój ultra slim notebook szajsunga w stresie pożera całe 9 wat także tragedii nie ma jeśli chodzi o prąd. Postaw tam linuxa, debiana 6/7 + jakieś środowisko graficzne i będzie jak ta lala. Żeby się nie grzał daj mu odpowiednie chłodzenie i przedmuchaj od środka, żeby nie było niespodzianek.


Do czego wykorzystać?

Masz mało ramu, więc serwer ew. 2 do gier, odpalony macro w tle z jakims botem, ts3 512 slotow i rozkrecac go ( premium sremium i te badziewia <--- sam to teraz robie i już jestem na + z VPS'em Big Grin )

ew. hosting www możesz zrobić, dysk masz nawet pojemny Wink

WSIO !

Zapłaci więcej za prąd, niż w przypadku zakupu serwera VPS.