Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]LFE w panelu użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]LFE w panelu użytkownika (/Temat-Zamkniety-LFE-w-panelu-uzytkownika-9461)



[Zamknięty]LFE w panelu użytkownika - omisiu - 28-06-2010 19:28

Jak w temacie. Można by zrobić w panelu użytkownika liczbę LFE, którą aktualnie mamy, po to aby nie szukać w postach.

edit mój 300. post Smile


RE: LFE w panelu użytkownika - Damian` - 28-06-2010 19:34

Dobre, bo głupio tak szukać po swoich postach czy przybył LFE$ czy nie


RE: LFE w panelu użytkownika - Raperrek - 28-06-2010 19:40

Ja też się zgadzam, jak wyżej.


RE: LFE w panelu użytkownika - Xkoniak - 28-06-2010 20:25

Dobry pomysł przydałoby się takie coś Smile


RE: LFE w panelu użytkownika - Admin - 30-06-2010 10:47

wiem ze dobry juz tak robilem tyle ze tabelki w profilach sie zaczely sypac, pokombuje - postaram sie popawic.


RE: LFE w panelu użytkownika - omisiu - 14-07-2010 22:28

I co z tym fantem...
Tylko przypominam bo już trochę czasu minęło.


RE: LFE w panelu użytkownika - Admin - 14-07-2010 23:36

siedzialem przy tym bardzo dlugo jednak jest kilka sporych problemow z implementacja kodu, nie jest to tak proste na jakie wyglada (przeniesienie wyniku z profilu w panelu uzytkownika), jako rekompensate dodalem panel lfe$ na stronie glownej w prawym gornym rogu. Sorki jednak nie udało się =/


[Zamknięty][Zamknięty]LFE w panelu użytkownika - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.