Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. (/Temat-Nie-wiem-co-mam-zobic-z-zyciem-94589)



Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - xSeey - 22-07-2014 09:36

Słuchajcie chopoki mam sprawę bo nie wiem co mam zrobić z życiem..
Jak widzę jak tutaj zarabiają po kilka set zł dziennie to mi się ciepło robi ;x
Nie wiem co zrobić z zyciem bo moje konto na firesubie wygląda tak
[Obrazek: 1png_espepwp.png]
A na Shorte, tak..
[Obrazek: 2png_espepwh.png]

Proszę podajcie jakieś sposoby, bo jest zje***e fake konta i spamowanie na fb mnie raczej nie uratuje ^^.


RE: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - Hybrid1990 - 22-07-2014 09:43

http://zarabiam.com/Temat-Pytanie-Jak-zarobic-pieniadze-w-internecie-94136?pid=948828#pid948828
czytałeś artykuł który podał ci Admin ? jeśli tak i nie wyciągnąłeś z niego żadnych wniosków to opuść to forum leniu


RE: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - poczmail - 22-07-2014 09:51

To forum o zarabianiu przez Internet, a nie psychologicznych rozterkach, więc...solidnie bierz się za czytanie tematów, przejrzyj działy z poradnikami, przekuwaj zawartą tu wiedzę na praktykę, zdobywaj doświadczenie - a przede wszystkim - nie łam się po początkowych niepowodzeniach, jak pięknie nam to w tym temacie zaprezentowałeś. Tongue

Poza zarabianiem w necie jest też mnóstwo innych ciekawych rzeczy do robienia - musisz sporo popracować and swoją osobowością, bo z takim podejściem i mentalnością nie zajedziesz ani w earningu, ani w czymkolwiek innym za daleko...


RE: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - DzejkobPL - 22-07-2014 09:53

Jak czytam takie wątki to po prostu facepalm facepalm


RE: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - xSeey - 22-07-2014 09:56

To jest prawda Sad


RE: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - GoodLecki - 22-07-2014 11:16

Jak przez najbliższy rok poswięcisz dziennie chociaż te 3 godziny i troszkę pieniążków na naukę, to za rok nie będziesz potrzebował nikogo pomocy i zarabiał zadowalająco.

Jesli chcesz bez wkładu i pracy zarobić to odpusć se od razu i idź na budowę pracować tam jest praca teraz, zarobisz pewny hajs.

Nawet spamer z fs poswięca kupe czasu na niego , choć tu mówią inaczej ale wiedz że i tak pół dnia mulą na tym spamowaniu.Zresztą fs to nie jest zarabianie, i nie pytaj mnie w takim razie co to Smile

Na kombinowaniu , na szukaniu wiecznie darmowych rozwiązań nie zarobisz a stracisz kupę czasu niż zarobisz.A ci co zarabiają jak to mówisz dużo hajsu to w więszosci ludzie którzy poswięcili trochę godzin na nauke i niejednokrotnie kasy którą też nie raz stracili.Nie jestes na to gotowy nie będziesz zarabiał dużo i zostaniesz przy drobnych a flustracja cię zje Smile Proponuje też wyjsć z domu do ludzi bo w srodku wakacji gdzie masz multum opcji zarobku i kupę wolnego czasu ty narzekasz na życie, daj spokój stary jestes młody masz mniej jak 20 pewnie , ogarnij się człowieku


RE: Nie wiem co mam zobic z zyciem .. - daniel42na - 22-07-2014 11:22

https://www.youtube.com/watch?v=GEvgesEVD0M

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.