Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanPage + Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FanPage + Subskrypcje SMS (/Temat-FanPage-Subskrypcje-SMS-94580)

Strony: 1 2


FanPage + Subskrypcje SMS - cinekbux - 22-07-2014 01:13

Witam, posiadam fp na facebooku - 12215 fanów, 1204 osób mówi o tym, 25008 całkowity zasięg tygodniowo, 12468 zasięg posta, wszystko to fani pozyskani naturalnie. Chciałem żeby zaczął zarabiać, kiedyś zarabiałem na subskrypcjach sms więc od razu ruszyłem w tym kierunku. Niestety mocno się zawiodłem, po 3 dniach (pojawiał się jeden/dwa linki do subskrypcji sms, oczywiście z odpowiednią "zachętą" czyli jakimś ciekawym opisem) mocno się zawiodłem, mój wynik to 965 wizyt i... tylko 1 lead...
Może ma ktoś jakieś ciekawe porady?Smile


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - mikiniki - 26-07-2014 11:30

Zmień tekst i dopasuj zachęcający opis. Konwersja powinna pójść do góry.


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - Rajawio - 27-07-2014 16:53

Dodaj jakieś dowody (np. SMS z doładowaniem), poproś kogoś lub sam napisz dobre opinie.

Wysłane z mojego LPG Szłiwt L7


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - golleador - 28-07-2014 11:49

Jeśli reklamujesz doładowanie to użyj też tego jako dowód doładowania konta
http://www.iphonetextgenerator.com/#


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - exxthc - 28-07-2014 17:46

(22-07-2014 01:13)cinekbux napisał(a):  Witam, posiadam fp na facebooku - 12215 fanów, 1204 osób mówi o tym, 25008 całkowity zasięg tygodniowo, 12468 zasięg posta, wszystko to fani pozyskani naturalnie. Chciałem żeby zaczął zarabiać, kiedyś zarabiałem na subskrypcjach sms więc od razu ruszyłem w tym kierunku. Niestety mocno się zawiodłem, po 3 dniach (pojawiał się jeden/dwa linki do subskrypcji sms, oczywiście z odpowiednią "zachętą" czyli jakimś ciekawym opisem) mocno się zawiodłem, mój wynik to 965 wizyt i... tylko 1 lead...
Może ma ktoś jakieś ciekawe porady?Smile

Jakim cudem zdobyłes tyle wejść? :o Jaki program promujesz?


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - cinekbux - 29-07-2014 16:43

To był program darmowe żetony showup.


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - smagalaz - 03-08-2014 09:13

Może nie trafiłeś z grupą docelową? Serwisami typu Showup zazwyczaj interesują się osoby 18+.


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - cinekbux - 04-08-2014 15:17

Myślę że właśnie to był dobry program, w sporym stopniu związany z tematyką fp, niestety narazie nie mogę wypróbować nic innego - facebook straaasznie ograniczył zasięg a na to chyba nie ma sposobu...


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - notentego - 04-08-2014 17:02

Streamy reklamuj ;p


RE: FanPage + Subskrypcje SMS - Assasinoo - 04-08-2014 18:54

Myślę, że tak niska konwersja mimo tylu wejść może głównie świadczyć o źle dopasowanym programie, bo gdyby był zły tekst to by wcale nie wchodzili w link. Spróbuj zaproponować program, który jest uniwersalny prawie dla każdej grupy odbiorców.