Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy (/Temat-Najefektywniejsze-wykorzystanie-niszy-94578)



Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - GiorgioDobko - 22-07-2014 00:08

Witam wszystkich, mam do Was pytanie moi drodzy.

Na wstępie zaznaczę, że dopiero raczkuję w kwestii zarabiania pieniędzy w internecie.

Po długich miesiącach medytacji mam gotową niszę, wszystko przygotowane, ale jest jeden problem, otóż nie wiem, jak mógłbym ją najefektywniej zagospodarować, jakimi tutaj stronami się bawić?

Mam plik tekstowy/tekst, który chcę wrzucić na stronę do swobodnego czytania.

Do głowy przychodzi mi następujące rozwiązanie:

1. Skrócenie linku poprzez adfly.

2. Wrzucenie tekstu na binbox.io i stamtąd możliwość czytania go przez userów.

Ale czy to jest najefektywniejsze rozwiązanie? Może są co do tego całkiem inne możliwości, o których nie wiem.

Tekst udostępniam tylko na Polskę.

Za pomoc odwdzięczę się reputami, z góry dziękuję za odpowiedzi.


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - bart3kkaban - 22-07-2014 07:55

Zależy o czym masz ten tekst i do kogo chcesz z nim trafić.
shorte wydaje mi się lepszym rozwiązaniem


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - Arathron - 22-07-2014 08:01

Shorte zaczeło sobie ostro pogrywac ze stawkami.. Wink $1.30-1.50 za 100 wejsc..


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - prololex - 22-07-2014 08:22

(22-07-2014 08:01)Arathron napisał(a):  Shorte zaczeło sobie ostro pogrywac ze stawkami.. Wink $1.30-1.50 za 100 wejsc..

Cyfrówka Ci się wkradła - za 1000 wejść Smile


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - venzer - 22-07-2014 09:13

Reklamy kontekstowe (http://www.adkontekst.pl/ , Reklamy google itp. serwisy reklamowe)
Z Adfly można zrobić tak że wrzucasz np. pierwszą część tekstu a na dole przycisk "Czytaj dalej"
który przeniesie do dalszej części tekstu.
Wszystkie odnośniki w tekście również można wykorzystać do skrócenia.


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - GiorgioDobko - 22-07-2014 11:21

Sprawa wygląda tak. Na allegro ludzie kupują ode mnie tekst. 1000 sztuk do kupienia. Wiem, że później będą sobie go rozsyłać między znajomymi itp. żeby ich znajomi nie musieli płacić za niego u mnie.

Dlatego wrzucam tekst na binbox.io, a później skracam go jeszcze w adfly i skrócony link do tekstu wrzucam klientom.

Ale nie wiem, czy jest to najefektywniejsza metoda, stąd moje pytanie do Was:

Czy da się ten tekst wykorzystać efektywniej, żeby mieć np. wyższe stawki na innym skracaczu, lub np. wrzucić na jakiś uploadowy serwis, nie wiem, co będzie się bardziej opłacało. Rolleyes

Dlatego pytam o najefektywniejszą metodę, żeby wrzucić ten tekst i jak najwięcej za niego zarobić.
Fajnie by było, gdybym miał również możliwość zahasłowania tego tekstu, lub zrobienia tak, że nie można go kopiować (np. wrzucenie w pdf).

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - marinko13 - 22-07-2014 13:20

Metoda którą opisałeś jest chyba najbardziej popularna.


RE: Najefektywniejsze wykorzystanie niszy - GiorgioDobko - 22-07-2014 13:32

A nie dałoby się wrzucić tego tekstu na taką witrynę, gdzie oprócz dostawania $ za wyświetlenia, mógłbym jakoś zahasłować ten tekst?