Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl (/Temat-30-znizki-na-DOMENY-serwery-WWW-VPS-i-dedykowane-w-Mintshost-pl-94548)

Strony: 1 2 3


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - arerouso - 09-01-2015 21:22

Minthost to jedna z najgorszych firm hostingowych z jakimi się spotkałem, mialem tam VPS przez ponad rok. Częste pady i durne tłumaczenie za każdym razem jak by mnie obchodziło to że ich ktoś tam atakuje w sieci - to tylko świadczy o tym że nie potrafią zabezpieczyć skutecznie serwera matki.
W końcu już nie wytrzymałem i poświeciłem weekend żeby wszytko stamtąd przenieść gdzie indziej.


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - linoskoczek - 09-01-2015 21:33

(09-01-2015 21:22)arerouso napisał(a):  Minthost to jedna z najgorszych firm hostingowych z jakimi się spotkałem, mialem tam VPS przez ponad rok. Częste pady i durne tłumaczenie za każdym razem jak by mnie obchodziło to że ich ktoś tam atakuje w sieci - to tylko świadczy o tym że nie potrafią zabezpieczyć skutecznie serwera matki.
W końcu już nie wytrzymałem i poświeciłem weekend żeby wszytko stamtąd przenieść gdzie indziej.

Jaki VPS miałeś? Parametry?
Większość osób, które znam, a tam hostuje, bardzo ich poleca ze względu na niską cenę. Oczekujesz, że będą miały wydajność taką, jak te 3 razy droższe z niebudżetowych firm?


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - arerouso - 09-01-2015 22:08

A czy ja napisałem cokolwiek o wydajności? Parametrów nie pamiętam bo już dawno zmienili ofertę, zresztą już od lata nie mam z nimi nic wspólnego i dobrze bo mniej nerwów w życiu codziennym. To był jakiś pakiet ze środka oferty i wydajność była dobra zarówno łącze jak zasoby, ale co z tego jak w kółko były pady!?

Kolego poszukaj opinii w sieci, zresztą nawet w tym temacie można (wyżej) przeczytać jaka to firma, a Twoja wypowiedz (bez urazy), ale z tym linkiem w stopce nie brzmi zbyt wiarygodnie...


RE: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - linoskoczek - 13-08-2015 13:33

Doszedł rabat 30% na domeny w Mintshost.pl!

Przypominam że z moją ofertą sprzedaży wPLN w Mintshost, koszt zakupu usługi będzie jeszcze mniejszy. Takie są np. ceny domen:
[Obrazek: hdBZe.jpg]

* KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ KODY RABATOWE *



Odp: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - jupp82 - 18-08-2015 11:21

Poprosze info na Pw gdzie moge zakupic te wpln. Chcialbym kupic hosting na rok w bizneshost.

Tapnięte....


RE: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - linoskoczek - 19-08-2015 18:12

(18-08-2015 11:21)jupp82 napisał(a):  Poprosze info na Pw gdzie moge zakupic te wpln. Chcialbym kupic hosting na rok w bizneshost.

Napisałem PW.


RE: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - Mikey - 16-11-2015 17:58

Jest jakiś kod zniżkowy na serwer dedykowany? mints i pio nie działa...


RE: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - kazik0o - 19-11-2015 22:12

Jak tam wgl podpiąc domene? Nie widze nigdzie DNS


RE: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - linoskoczek - 20-11-2015 14:57

(16-11-2015 17:58)Mikey napisał(a):  Jest jakiś kod zniżkowy na serwer dedykowany? mints i pio nie działa...

Już nie ma.

(19-11-2015 22:12)kazik0o napisał(a):  Jak tam wgl podpiąc domene? Nie widze nigdzie DNS

Podpiąć zewnętrzną domenę do hostingu w Mintshost? Serwery DNS o ile pamiętam dostajesz w mailu po aktywacji hostingu. Napisz z tym na livechat i dostaniesz odpowiedź.
Były kiedyś ns1.dahost.pl i ns2.dahost.pl, ale może dodali następne, to lepiej użyć tych nowych.


RE: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - linoskoczek - 04-01-2016 20:50

Promocje dalej aktualne. Domena .pl za niecałe 6zł - bez haczyków!