Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl (/Temat-30-znizki-na-DOMENY-serwery-WWW-VPS-i-dedykowane-w-Mintshost-pl-94548)

Strony: 1 2 3


30% zniżki na DOMENY, serwery WWW, VPS i dedykowane w Mintshost.pl - linoskoczek - 21-07-2014 13:18

[Obrazek: logo.png]

KODY RABATOWE DZIAŁAJĄ NA:
  • DOMENY
  • Hosting stron WWW
  • Serwery VPS
  • Serwery VPS KVM
  • Serwery VPS z Windows
  • Serwery dedykowane
  • Licencje DirectAdmin

* KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ KODY RABATOWE *

Przypominam o mojej ofercie sprzedaży wPLN w Mintshost, dzięki czemu koszt zakupu usługi będzie jeszcze mniejszy. Takie są np. ceny domen:
[Obrazek: hdBZe.jpg]

* KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ KODY RABATOWE *



RE: 25% zniżki na serwery w Mintshost.pl - linoskoczek - 01-10-2014 20:01

Od teraz nie 25%, a 30% zniżki na serwery w Mintshost!


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - maroking - 20-10-2014 19:04

Kupiłem vps w Mintshost.pl wrzuciłem kilka stron oraz mało wymagających serwisów i lipa żaden z serwisów nie łączy się z bazą danych mysql pisałem do nich szybka reakcja lecz nic z tego reinstalacja i dalej nic połączyłem te serwisy z bazą mysql z innego hostingu i działa a u nich za pierona nie połączy się serwis z bazą danych


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - linoskoczek - 20-10-2014 21:07

(20-10-2014 19:04)maroking napisał(a):  Kupiłem vps w Mintshost.pl wrzuciłem kilka stron oraz mało wymagających serwisów i lipa żaden z serwisów nie łączy się z bazą danych mysql pisałem do nich szybka reakcja lecz nic z tego reinstalacja i dalej nic połączyłem te serwisy z bazą mysql z innego hostingu i działa a u nich za pierona nie połączy się serwis z bazą danych

A zainstalowałeś w ogóle MySQL lub coś w podobie? Głupie pytanie, ale czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze Tongue
Spróbuj przeinstalować system ale z innym obrazem. Ja miałem kiedyś problem z najnowszym (wtedy to chyba 14.04) Ubuntu, gdzie występował błąd z instalacją bazy danych. Po prostu spieprzone w systemie coś tak dogłębnie, że nic się nie dało robić. Pracownik próbował instalować pojedynczymi pakietami (w sumie robił to samo co ja), ale bez efektu. Ostatecznie zmieniłem na starsze Ubuntu i śmiga bez problemów.


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - maroking - 23-10-2014 17:13

VPS z directadminem pieniądze wyrzucone w błoto żadnego serwisu ani strony nie postawie bo nie połączy z bazą mysql a informatycy bezradni.


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - linoskoczek - 23-10-2014 17:52

(23-10-2014 17:13)maroking napisał(a):  VPS z directadminem pieniądze wyrzucone w błoto żadnego serwisu ani strony nie postawie bo nie połączy z bazą mysql a informatycy bezradni.

To napisz, żeby Ci przenieśli usługę na inny serwer, bo zapłaciłeś, więc masz mieć usługę działającą w 100%.
Tylko napisz ticketa, a nie przez LiveChat.


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - maroking - 24-10-2014 09:10

Dzięki działa, już wszystko ok


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - Profice - 01-11-2014 00:00

Można zapytać w jaki sposób rozwiązałeś sprawę?


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - maroking - 08-11-2014 10:26

I dalej badziewie nie działa jak należy, ten Mintshost.pl to kpina, nie polecam.


RE: 30% zniżki na serwery w Mintshost.pl - Slight - 31-12-2014 21:49

Wiecie może, czy mają ukrywanie danych?