Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zuhsma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do zuhsma (/Temat-Do-zuhsma-94541)



Do zuhsma - MrDrazy - 21-07-2014 12:24

1. Dodaj nowe nagrody na restockach. Stare się nudzą np.
-Piłku nike
-Kody do gier na steama (kupuj przez steama a nie na alegro)
-paysafecard

2. Podawaj zawszę listę ile jest nagród np. Psp(1) chodzi o to żeby wiedzieć ile jest nagród.

3. Podawaj listę kto wygrał co. Dużo ludzi zawsze mówi że nikt się nie chwali nagrodami z górnej półki. Nie wiadomo czy ktoś wygrał PSP albo 5.1.

4. Mówisz że odpisujesz na e-maila w ciągu 12h. Wysłałem ci 3 maile i ani razu nie odpisałeś

5. Kiedy ktoś kupi FP przez przelew od razu mu dodaj na konto FP. Niektórzy czekają długo, zanim dodasz.

6. Wysłałem ci podanie na moderatora forum. Mógłbyś odpisać Tak czy Nie

7. Zrób coś wkońcu z IIfilarem i innymi zakładkami

8. Dodawaj powiadomienia o wysłanych nagrodach. Vex tak robił.

9. Organizuj jakieś konkursy. Ale nie SMS. Niewiem może grajmy w jakąś gre przez internet i kto będzie miał najwyższy wynik ten dostanie Fp na 5dni.


RE: Do zuhsma - FrasicaPL - 21-07-2014 12:31

Wszystko fajnie tylko nw kiedy zuhsm zdąży to wprowadzić ;p


RE: Do zuhsma - Matheo249 - 21-07-2014 13:01

Piszę za użytkownika dudek7894:


Zgadzam się ze wszystkim prócz prezentowania loginów. Wielu użytkowników nie godzi się na tego typu rozwiązania, niektórzy chcą być anonimowi... A co do moda forum... Skąd ten pomysł? Nie dość, że nic tam się nie dzieje, to i tak już za dużo tam modów. Poza tym proponuję adminowi popatrzeć na zachowanie powyższej jednostki na czacie, o ile ją zauważy, bo dawno, prócz dziś nie widziałem jej na czacie. A jeśli chodziło Ci o moda czatu, to jestem tego samego zdania. Obecnie jest optymalna ilość zielonych, więcej ich nie potrzeba. I właśnie w tym momencie widać, że nie zależy tobie na samej pracy, tylko na byciu "fajnym", czy "kul". Przestrzegałem wcześniej przed twoim zachowaniem - czy osoba, która pisze kilka razy "zagrajcie ze mno w csa" nadaje się na to stanowisko? Wątpię. Radzę przemyśleć, to coś tu napisał. I na koniec: trochę powagi, ludzie...


RE: Do zuhsma - ICanTrollU - 21-07-2014 15:29

i brakuje offerwall przynajmniej jednego Wink


RE: Do zuhsma - MrDrazy - 21-07-2014 18:35

nie chce być kul albo fajny chodzi mi oto że czasami jakieś dzieci spamują a was nie ma to ograniać.
A jeżeli chodzi o tego csa to chciałem zorganizować fajnie czas. Żebyś mi się lepiej poznali razem pograli itp.


RE: Do zuhsma - MaXimuS007 - 21-07-2014 18:51

1. Jeśli chodzi o piłki to mogą być te:
- http://allegro.pl/g84000-pilka-adidas-brazuca-omb-final-rio-2014-r-5-i4433832546.html
- http://allegro.pl/pilka-adidas-brazuca-omb-official-ekstraklasa-r-5-i4407926708.html
- http://allegro.pl/pilka-meczowa-ms-2014-adidas-brazuca-omb-oryginal-i4443378316.html
Akurat teraz był mundial to pasuje taka nagroda.
Co do kodów na steam, to jedynie dla konta standard lub te nieco droższe dla konta premium. A dla fire premium mogą być np. gry na PC, Xbox'a 360, PS3, PSP, PS VITA, Xbox One, PS4. Oczywiście gra dowolna. Np. Może być tak, że dowolna gra do 50 zł, do 100 zł i do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł itd. Oczywiście w zaokrągleniu. Jeśli np. gra jest warta 219 zł, to zalicza się do gry za 200. Od 300 zł w górę to już miałem na myśli edycje kolekcjonerskie jakichś gier.
Co do paysafecard, to myślę, że to jest kiepski pomysł. Ja już bym wolał dostać przelew bankowy lub ewentualnie na paypal'a.
2. Już kiedyś była taka propozycja. Oczywiście jestem za.
3. Jestem, jak najbardziej za.
4. Wiedziałem, że tak będzie. Za dużo nam naobiecywał i nie ogarnia lub po prostu mu się nie chce i nadal ma wyrąbane.
5. To musi poprawić, a jeśli nie da rady, to niech usunie możliwość kupna w ten sposób.
6. To forum jest praktycznie martwe, więc nie ma sensu.
7. No przydałoby się to również ogarnąć.
8. Jestem za.
9. Konkursy SMS też mogą być. Co do tych konkursów z grami to oprócz tego, jakieś lepsze nagrody też mogą być. Tak, jak kiedyś można było wygrywać PSP, jak był Snake.


RE: Do zuhsma - MrDrazy - 21-07-2014 20:17

2. to był mój autorki pomysł jest nawet na forum firegifsts


RE: Do zuhsma - FireGifts.pl - 21-07-2014 21:28

Dziękuję za pomysły. Burza mózgów się przyda. Zarwę nockę i będziemy ruszali.


Do zuhsma - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.