Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy program od... Nestle? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Nowy program od... Nestle? (/Temat-Nowy-program-od-Nestle-94532)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Nowy program od... Nestle? - Artinesse - 19-08-2014 09:44

J.w.
Jest temat na forum Wink.


RE: Nowy program od... Nestle? - Radi98 - 19-08-2014 16:27

Dostałem maila [Obrazek: icuz3z.jpg]
Jak mam odebrać swoje 5$?


RE: Nowy program od... Nestle? - Von Shekelsberg - 19-08-2014 17:29

Musisz kliknąć na REDEEM jak nie masz takiego przycisku widocznego to włącz wyświetlanie obrazów albo coś. Swoją drogą ja dostałem tego gift carda na 10$ i nie wiem co z tym zrobić bo przecież jak bym chciał coś za to kupić na amazonie to za sam shipping będę musiał zapłacić drugie tyle... a wy co robicie ze swoimi bonami?Tongue


RE: Nowy program od... Nestle? - unname - 19-08-2014 17:30

Najpierw zacznij od wyświetlenia obrazków w wiadomości później kliknij redeem reward, przejdziesz do strony na której bedziesz miał kod oraz link gdzie masz ten kod wykorzystać wybierasz gift carda do amazona lub jeśli chcesz to do innego sklepu podajesz swoje dane i już.

@up jak nie masz co z nim zrobić bo ja bardzo chętnie odkupię


RE: Nowy program od... Nestle? - Artinesse - 19-08-2014 17:32

Radi98 włącz wyświetlanie obrazków i kliknij w "redeem" przekieruję Cię na stronkę gdzie dostaniesz kredyty i za te kredyty bierzesz interesujący Cię gift card.

Von Shekelsberg sprzedaj tutaj na forum Smile.


RE: Nowy program od... Nestle? - stfurca - 19-08-2014 20:03

Dostałem odpowiedź od supportu Skinny Club

You're welcome! We are glad you received the gift card!

We will be frequently updating the rewards catalog for Club Skinny so we suggest you continue to check back to see what we have in store!

Thank you for reaching out!

Hmm czyżby gift cardy miały wrócić? Smile


RE: Nowy program od... Nestle? - unname - 20-08-2014 09:44

Ja dostałem bardzo podobną odpowiedz, bo dostałem to:

Thank you for your email. We'll be changing up the Club Skinny rewards regularly so be sure to come back and see what we have in store! There are still plenty of awesome rewards available!

Mi się wydaje że coś nowego dodadzą ale nie gift cardy, ale mam nadzieję że się mylę Big Grin


RE: Nowy program od... Nestle? - ICanTrollU - 20-08-2014 11:27

(19-08-2014 17:29)Von Shekelsberg napisał(a):  Musisz kliknąć na REDEEM jak nie masz takiego przycisku widocznego to włącz wyświetlanie obrazów albo coś. Swoją drogą ja dostałem tego gift carda na 10$ i nie wiem co z tym zrobić bo przecież jak bym chciał coś za to kupić na amazonie to za sam shipping będę musiał zapłacić drugie tyle... a wy co robicie ze swoimi bonami?Tongue
Za 9$ są zielone kitkaty z darmową wysyłką Smile


Odp: Nowy program od... Nestle? - Damkofr - 20-08-2014 11:41

Ciekawe czy wysla do Polski

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Nowy program od... Nestle? - ICanTrollU - 20-08-2014 11:43

Tak, bo sam zamówiłem je Smile Mam wysłane.