Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam buxa na najmniejszą inwestycję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Szukam buxa na najmniejszą inwestycję (/Temat-Szukam-buxa-na-najmniejsza-inwestycje-94509)

Strony: 1 2


RE: Szukam buxa na najmniejszą inwestycję - pepe67 - 23-07-2014 11:55

Xardas, dziwne że ten SCAM wypłaca... mój dowód w galerii na forum.

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: Szukam buxa na najmniejszą inwestycję - xardas1020 - 23-07-2014 15:32

(23-07-2014 11:55)pepe67 napisał(a):  ten SCAM wypłaca... mój dowód w galerii na forum.

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)

czym się chwalić z tego badziewia nie ma, natomiast czym żalić to już tak co czynisz tak jak każdy FAN z tego klubu miłośników SCAMU Smile
tak jak mówiłem takie stawki tylko w scamach, żaden szanujący się bux i poważny takich stawek nie daje, od badziewia najlepiej trzymać się z daleka


RE: Szukam buxa na najmniejszą inwestycję - pepe67 - 23-07-2014 15:57

(23-07-2014 15:32)xardas1020 napisał(a):  czym się chwalić z tego badziewia nie ma, natomiast czym żalić to już tak co czynisz tak jak każdy FAN z tego klubu miłośników SCAMU Smile
tak jak mówiłem takie stawki tylko w scamach, żaden szanujący się bux i poważny takich stawek nie daje, od badziewia najlepiej trzymać się z daleka

Nie klikasz tam i nie wypłaciłeś nic, więc dlaczego osądzasz, że to SCAM. Jak wytłumaczysz kilkadziesiąt wypłat na ponad 100$? A żeby było jeszcze ciekawiej np. wczoraj wypłacił ponad 600$ (pollardo22).

Zresztą... Nie ma sensu z Tobą dyskutować. Masz swoje przekonania i w nich żyj.


RE: Szukam buxa na najmniejszą inwestycję - ManiekHoNoTu - 23-07-2014 17:32

(23-07-2014 15:57)pepe67 napisał(a):  
(23-07-2014 15:32)xardas1020 napisał(a):  czym się chwalić z tego badziewia nie ma, natomiast czym żalić to już tak co czynisz tak jak każdy FAN z tego klubu miłośników SCAMU Smile
tak jak mówiłem takie stawki tylko w scamach, żaden szanujący się bux i poważny takich stawek nie daje, od badziewia najlepiej trzymać się z daleka

Nie klikasz tam i nie wypłaciłeś nic, więc dlaczego osądzasz, że to SCAM. Jak wytłumaczysz kilkadziesiąt wypłat na ponad 100$? A żeby było jeszcze ciekawiej np. wczoraj wypłacił ponad 600$ (pollardo22).

Zresztą... Nie ma sensu z Tobą dyskutować. Masz swoje przekonania i w nich żyj.

poczytaj pierwsze lepsze i poważniejsze forum o tematyce dyskusji o zarabianiu w PTC
każdy poważny człowiek powie wam, że ta strona to SCAM
tylko ludzie niepoważni excytują się takimi podróbkami
"siedzący" w branży bux i w nich zarabiający nie "rzucają" nawet okiem na takie imitacje