Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) (/Temat-Sprzedam-Kody-promocyjne-na-gadzety-Royal-Canin-koszulki-ksiazki-94505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Odp: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Ace - 03-08-2014 21:55

[Obrazek: u9y8e4y8.jpg]

Tak wygląda szarpak, pitbull raczej się szybko by z nim rozprawy ładnie ale im to można łańcuchy dawać Big Grin

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - alussk8 - 03-08-2014 22:21

GORĄCO POLECAM. szybki kontakt, teraz tylko czekam na paczuszkę. Orientujecie się czy dostane w jednej czy w kilku paczkach jak zamawiałem 10 rzeczy?


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - DzejkobPL - 03-08-2014 22:24

Zapewne w oddzielnych, ale nie wiem ;D

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Jacuss - 03-08-2014 22:34

(03-08-2014 22:21)alussk8 napisał(a):  GORĄCO POLECAM. szybki kontakt, teraz tylko czekam na paczuszkę. Orientujecie się czy dostane w jednej czy w kilku paczkach jak zamawiałem 10 rzeczy?

Ja dostałem w 1


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - mattys5 - 04-08-2014 17:12

Polecam sprzedawce, osoba konkretna, kolejne kody szybko zamówione.


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Wrex - 05-08-2014 03:06

Super sprzedawca, szybki kontakt, miła i przyjemna obsługa +++ Smile


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - DzejkobPL - 05-08-2014 07:42

Wczoraj dotarla do mnie koszulka, co prawda mała, więc czas zamówić kolejna, ale wieksza Big Grin


∆ Wysłane z urządzenia mobilnego. ∆


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Ace - 05-08-2014 20:36

Dzięki za miłe słowa, a ja zachęcam do kupna bo kody rozchodzą się bardzo szybko a ich ilość jest ograniczona Smile Pozdro!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Derek - 06-08-2014 21:12

Polecam sprzedającego ! Kupiłem 2 kody i trzeci dostałem gratis Big Grin


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Knight97 - 06-08-2014 22:01

Fajne mają koszulki, nie są to najcieńsze za 10zł z bazaru, lecz dość dobrze wykonane koszulki Smile
Jak będę coś miał na PP zamówię sobie chyba kilka jeszcze Smile