Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanPage na Facebooku - Motocyklowy (Jak na nim zarabiać?) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FanPage na Facebooku - Motocyklowy (Jak na nim zarabiać?) (/Temat-FanPage-na-Facebooku-Motocyklowy-Jak-na-nim-zarabiac-94501)



FanPage na Facebooku - Motocyklowy (Jak na nim zarabiać?) - Matt9061 - 20-07-2014 16:37

Witam serdecznie. Jestem założycielem strony na facebooku o tematyce motocyklowej. Moja strona liczy 22 443 tysiące fanów i cały czas przybywa.
Mam dwa pytania. Mianowicie:
Ile mój aktualnie fanpage jest według Was wart?
Chciałbym na nim zarabiać - Ale w jaki sposób? Pomoglibyście mnie naprowadzić na jakiś trop? Słyszałem że idzie zarabiać pieniądze na reklamach różnych produktów itp na swoich stronach. Ale ja nic nie mogę tego typu znaleźć. Pomożecie mi? Byłbym ogromnie wdzięczny! Smile
Chętnie bym z kimś takim podpisał kontrakt no i w jakiś sposób pomógł mu moim fanpage (Za to oczekuje realnych pieniędzy). Liczę na pomoc w mojej sprawie. Pozdrawiam i miłej niedzieli!


RE: FanPage na Facebooku - Motocyklowy (Jak na nim zarabiać?) - Golona - 20-07-2014 17:15

Program parterski ceneo może się przyda, jak bedziesz jakis post wstawail to do tego link z elementami z ceneo, moze cos wpasc zawsze Smile


RE: FanPage na Facebooku - Motocyklowy (Jak na nim zarabiać?) - Matt9061 - 20-07-2014 18:08

Mógłbyś jakoś jaśniej pomóc mi z tym programem partnerskim ceneo?


RE: FanPage na Facebooku - Motocyklowy (Jak na nim zarabiać?) - Matt9061 - 23-07-2014 00:46

Odświeżam