Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likeplus - nowa wersja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Likeplus - nowa wersja ! (/Temat-Likeplus-nowa-wersja-94497)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Likeplus - nowa wersja ! - kciuk - 23-07-2014 11:42

Raz tam dostalem doladowanie ale to nie na moje nerwy. Jak dla mnie za duzo roboty.


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus191 - 23-07-2014 12:07

Dokładnie, to oszuści. Napiszesz o tym na forum LikePlus'a to Ci usuną wpisy. Raz był nawet spory dym na forum, bo użytkownicy na tyle się oburzyli, że nawet nie nadążali z usuwaniem wpisów. Ale co tam jakiś typ wyżej napisze, że obsługa jest zadowalająca ... B*tch please beka


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus192 - 23-07-2014 12:30

Z tego co mi wiadomo, wykonane kliknięcia muszą znajdować się na profilach - piszą o tym na okrągło a Wy tego nie ogarniacie - może ze względu na młody wiek Smile

Jestem na Likeplus'ie codziennie i informacja o konkursie była - regulamin mówił o tym, że profile, które klikają nie mogą być blokowane bądź polubienia usunięte. A każdy miał to klikał z fikcyjnych więc nie siej kłamstw "KCIUK"

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego tutaj o tym piszecie a nie odezwiecie się na BOK z Waszymi problemami/pytaniami ? Ciężko stworzyć 2-3 sensowne zdania ?


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus191 - 23-07-2014 12:49

Dlaczego tutaj?!?! Żeby ostrzec ludzi, BOK LikePlus'a ma w głębokim poważaniu swoich użytkowników - co świadczą o tym usuwane wpisy, o których wspominałem. Nikt nie sieje kłamstw, jest jak jest, prawdy nie zmienisz.


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus192 - 23-07-2014 13:09

Przecież gołym okiem widać, że jesteś "bogus191" z konkurencji Big Grin

A jak Cię bym poprosił aby każdy swój zarzut potwierdził dowodem to też tak będziesz ochoczo mówił ?

Sprawdziłem pewne profile na pewnym fanpage'u i wydaje mi się, że tak jak inni piszą jesteś z jakiejś firmy brygada102.pl czy coś Smile Sam tworzysz historię , potwierdzasz je innymi profilami/ kontami i myślisz, że jest wszystko "ok" hehe

Mam nadzieję, że zabiorą się za takie osoby jak Ty : znajdą po IP, wyślą ładny list i się skończy zabawa bo gdybym był właścicielem to bym nie popuścił "siania kłamstw " i tekstów typu "oszuści" co zresztą jest karalne w tym kraju i może nauczka Cię nauczy Smile

Zgłoszę im Ciebie abyś nie czuł się tak anonimowy w internecie. ( zwrot na czasie Smile )


RE: Likeplus - nowa wersja ! - Juhas - 23-07-2014 13:18

To nie płaci Undecided


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus191 - 23-07-2014 13:28

To, że źle piszę o LikePlus bo sam zostałem oszukany, to zaraz z konkurencji ... . W ogóle, to jest karygodne jak LikePlus "kupuje" komentarze i opinie. FanPage "Anty Like Plus" na FB stworzony przez osobę trzecią rok temu bodajże nt. oszustw tego serwisu dziwnym trafem został dziś/wczoraj zalany pozytywnymi komentarzami po moim wpisie tutaj.


RE: Likeplus - nowa wersja ! - galski.pawel - 23-07-2014 13:35

[Obrazek: 25686974963385277962.png]


Ciekawe co będzie z Tobą Jerk2


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus192 - 23-07-2014 13:38

AD.1 Z moich informacji wynika, że fanpage był stworzony 8 miesięcy temu - można to łatwo sprawdzić wchodzą w zakładkę "INFORMACJĘ" Smile A Ty tu śpiewasz, że kilka lat Big Grin

AD.2 Sam się dzisiaj wypowiedziałem na tym fanpage'u - więc mój drogi nic nie kupili Smile

AD.3 Jakie zmiany w regulaminie ? Konkursowym? Z tego co wiem jakiekolwiek zmiany nie były dokonywane i znowu kłamiesz. Pytałem na BOK i chętnie go udostępnią Smile

AD.5 Oszukany? Ciekawy jestem co teraz wymyślisz - mam nadzieję, że nie tylko tutaj to będziesz tłumaczył cwaniaczku Smile

AD.4 Możesz już przestać kłamać osobo z brygady102.pl ? Smile

PS.

KOLEŻKO CO EDYTUJESZ SWOJE WYPOWIEDZI? Smile BĘDZIE CIEKAWIE PRT SC JEST W RAZIE "w" Smile


RE: Likeplus - nowa wersja ! - bogus191 - 23-07-2014 13:53

PS poprawiłem się, nie jestem właścicielem fanpage anty like plus więc nie wiedziałem, do końca jak dawno temu powstał. Z osobą "brygady102" nie mam nic wspólnego, skoro jak mówisz "ktoś" ma to sprawdzić to na pewno to z tego wyniknie.

Po dwa wasze komentarze są kupione przez serwis Like Plus, co widać gołym okiem w wypowiedziach lub sami pracownicy je napisali, więc nie mają żadnego uzasadnienia.

Po trzy jak widać nie ja jeden czuję się oszukany wśród ludzi, więc cała ta dyskusja i przepychanie ściany, która i tak nie drgnie jest kompletnie bez sensu.