Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spadek (/Temat-Spadek-94488)

Strony: 1 2


RE: Spadek - cord - 20-07-2014 19:24

nic na niej nie zmieniałem było tak jak zawsze tylko dodawałem jeden post dziennie :-)

w ten dzień co mi spadły wyszukania był taki jak normalny zbliżała się godzina 20:00 ja miałem 4k wyszukań a na ostatnie 4 godziny dnia wszystkie frazy spadły i w te 4 godziny do końca dnia było może z 40 wyszukań co normalnie za 4 godziny zawsze miałem 600-700 wyszukań ;-)
Następny dzień klapa 240 wyszukań przez cały dzień następny dzień klapa też 240 dzisiaj jest lepiej bo do końca dnia zostało 6 godzin (o 2:00 się kończy dzień) a ja mam 250 wyszukań ale podejrzewam przez to że niedziela bo w niedziele zawsze miałem o 1-2k wyszukań więcej niż w tygodniu ;-)

Nikomu nie życzę tego co mi się stało z dniówki 30$ przesłem na 2$ różnica jest ogromna i niewiem za bardzo co z tym mam zrobić ;-) żadnych blackhatowych rzeczy nie używałem oprócz nisz ^^


RE: Spadek - vere - 20-07-2014 21:08

Na czym masz postawioną stronę?

Główna strona Ci wypadła z topki czy jakiś konkretny post?


RE: Spadek - cord - 20-07-2014 22:09

wzzystkie 50 postów naraz z topki wypadło ;-)

czytałem trochę o google dance ile on trwa? czy to może być google dance?
sprawdzałem dzisiaj swoje pozycje cmonitor.pl

na frazę x miałem najpierw 40 pozycje po 2 godzinach 58 po 6 godzinach 52 pozycja
wczoraj też sprawdzałem i na tą samą frazę miałem 44 pozycję.


RE: Spadek - mikiniki - 22-07-2014 15:36

(20-07-2014 22:09)cord napisał(a):  wzzystkie 50 postów naraz z topki wypadło ;-)

czytałem trochę o google dance ile on trwa? czy to może być google dance?
sprawdzałem dzisiaj swoje pozycje cmonitor.pl

na frazę x miałem najpierw 40 pozycje po 2 godzinach 58 po 6 godzinach 52 pozycja
wczoraj też sprawdzałem i na tą samą frazę miałem 44 pozycję.

Filtr na 100%. Jak dostajesz filtr ręczny, to wtedy masz wiadomość w GWT. Jak idzie z automatu, żadnej informacji nie ma. Wątpię aby się to samo wyrównało. Zainwestuj w jakieś porządne linki, najlepiej żeby wyglądały naturalnie.


RE: Spadek - gadzal - 23-07-2014 10:10

z tego co czytam, zgadzam się z kolegami to na 90% jest filtr.


Spadek - Artinesse - 02-03-2018 15:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.