Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... (/Temat-Pixel25-oszustwo-wyludzenie-94487)

Strony: 1 2 3


Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Tomek93KJ - 20-07-2014 12:03

Witam,
otóż użytkownik Pixel25 założył taki oto temat w dziale 'kupię':
http://zarabiam.com/Temat-Kupie-kody-tymbark-93254
Napisałem więc PW z informacją że posiadam kod, czy tam dwa, nie pamiętam dokładnie, wysłałem kod, po czym Pixel25 napisał że nie ma kasy na paypal, a przelew może wykonać dopiero od złotówki, po czym napisał żebym dozbierał kody i jak przekroczy złotówkę to zapłaci.
Dwa kody dosłałem, następnie wysłałem PW z zapytaniem ile kodów Pixel25 już ode mnie otrzymał.
Nagle stawka zmalała do 20gr, a później nagle do 10gr.
Problem w tym, że o zmianach stawki zostałem poinformowany dopiero po wysłaniu trzech kodów, które byłem świadom sprzedać po 30gr...
Wrzucę screena części naszej konwersacji, niestety nie posiadam od początku bo miałem zapełnioną skrzynkę i musiałem usunąć.


[Obrazek: bez_tytu_u.jpg]

Pixel25 ewidentnie wykręcał się od zapłaty, zaczął kręcić, obniżać stawki to zwykłe wymuszenie kodów.
Proszę administrację o stosowną reakcję, gdyż żaden cwaniaczek nie będzie mnie robił w bambuko...


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Jacuss - 20-07-2014 12:16

Według mnie to powinien pierw zapłacić za nie a potem dostać więc wychozi na to że dałes mu za darmo


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - majeros - 20-07-2014 12:24

Od razu dać bana i będzie spokój!Dla takich ludzi nie ma miejsca na tym Forum.


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - marcel_kk - 20-07-2014 12:33

(20-07-2014 12:16)Jacuss napisał(a):  Według mnie to powinien najpierw zapłacić za nie a potem dostać więc wychodzi na to że dałes mu za darmo

Zgadzam się z Tobą, jakby @Tomek93KJ trzymał się zasady:
użytkownik z krótszym stażem na forum i mniejszą aktywnością
wysyła zawsze pierwszy, to nie byłoby zamieszania.
Ale oszustwo jest oszustwem i na tym forum z tym codziennie walczymy, nie zmienia się umowy w trakcie trwania transakcji.
@Pixel25 Dołączył: 04-08-13 Postów: 100
@Tomek93KJ Dołączył: 26-06-13 Postów: 184


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - daniel42na - 20-07-2014 13:38

@[Pixel25] masz 24 godziny na wywiązanie się z transakcji po ustalonej początkowo cenie. Zingorowanie tej wiadomości lub dalsze przekładanie tego jakże poważnego przelewu zakończy się banem.
Nie obchodzi nas kwota, umowa to umowa, jej złamanie = out.


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Tomek93KJ - 20-07-2014 14:16

Panie Adminie, ja mam gdzieś tą złotówkę, ale nie pozwolę żeby jakiś szczeniak robił mnie w balona...
Dziękuję za reakcję, Pixel25, czekam Wink


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Nju - 20-07-2014 14:18

Przecież jak dostanie bana to na nowo założy konto.


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - daniel42na - 20-07-2014 14:52

I co mu z takiego konta które wyleci przy pierwszym lepszym sprawdzaniu?
Zresztą on na pewno nie miał zamiaru oszustwa na 1 zł, to tylko olewkowatość, której w najmniejszym stopniu nie można tolerować, bo wszystkie transakcje niedługo zaczną tak wyglądać.


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Warr - 20-07-2014 17:40

I już wiadomo komu nie sprzedawać kodów, za to ja chętnie je kupię Big Grin
Nie żebym się reklamował czy coś Jerk2


RE: Pixel25 - oszustwo, wyłudzenie... - Pixel25 - 20-07-2014 21:29

Tomek93KJ nie cwaniakuj tak tylko wypisz lepiej nasza pełną korespondencję a nie tylko tą część jaka ci pasuje. Od początku pisałem kwotę jaką oferuję. Po za tym pomijam fakt że chciałeś mnie oszukać podsyłając zły kod, który w ogóle nie wszedł formularz.

Widać że nabijasz sobie reputki na jakiś dennych tematach, a ja sprzedałem tutaj już sporo rzeczy i jakoś wszyscy byli zadowoleni.
Tak że odradzam wszystkim robienie interesów z tym dzieciakiem bo za bardzo kombinuje.
I to by było tyle z mojej strony