Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uważajcie na niego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uważajcie na niego (/Temat-Uwazajcie-na-niego-94474)

Strony: 1 2 3


RE: Uważajcie na niego - daniel42na - 10-08-2014 21:52

(10-08-2014 21:41)lubiekeppa napisał(a):  UWAGA !
Jeżeli dobrze myślę to oszust powrócił ! Oferuje tą samą metodę sprzedaży !

Jego nick : mitrek19

Napisałem maila z ciekawości do niego i jest ta sama gadka co za pierwszym razem !

Kod:
sprawa wyglada tak, ze potrzebuje do jutra jeszcze 70zl, wiec za 70zl
wszystko objasniam+sproawdzam ruch, bedziesz zarabial w ten sam sposob co
ja i zwroci ci sie bardzo szybko, w pierwszy miesiac gwarantuje zarobek ok
2000zl

Moge nawet zeskanowac swój dowód osobisty dla pewnosci, zebys nie myslal ze zwieje czy cos;)

Kolejny banik poleciał. Angel


RE: Uważajcie na niego - Artinesse - 10-08-2014 21:55

Ja to ludzi nie rozumiem. Jak można nabrać się na super zarobek jeszcze oferowany przez użytkownika który ma ledwie co kilka napisanych postów i jeszcze wierzyć w to że sprzeda cudowny sposób na wielkie pieniądze. Każdy normalny myślący człowiek który ma swój sposób na zarobek nie sprzeda go tylko będzie zarabiał pieniądze dla siebie. Swoją drogą tyle piszę się tutaj na forum o oszustach, jest do tego specjalny dział, mimo tego ludzie dają się oszukać. To jest kara za chciwość. Zamiast myśleć racjonalnie i sprawdzać z kim się robi interesy, myśli się o hajsie, ale takie osoby z reguły raczej niczego nie dorobią się takim tokiem myślenia. Ufać tylko sprawdzonym osobą, które mają reputację na forum i naprawdę zarabiają. Potrafią to udowodnić a nie tylko pisać jakie to "miljony" (specjalnie tak napisałam) zarabiają. Bo zdaje sobie sprawę, że są użytkownicy którzy mają także zysk z reffów. Naprawdę więcej racjonalnego myślenia i rozwagi, mniej głupoty.


RE: Uważajcie na niego - Babcia_Irenka - 11-08-2014 19:24

(10-08-2014 21:55)Artinesse napisał(a):  Ja to ludzi nie rozumiem. Jak można nabrać się na super zarobek jeszcze oferowany przez użytkownika który ma ledwie co kilka napisanych postów i jeszcze wierzyć w to że sprzeda cudowny sposób na wielkie pieniądze. Każdy normalny myślący człowiek który ma swój sposób na zarobek nie sprzeda go tylko będzie zarabiał pieniądze dla siebie. Swoją drogą tyle piszę się tutaj na forum o oszustach, jest do tego specjalny dział, mimo tego ludzie dają się oszukać. To jest kara za chciwość. Zamiast myśleć racjonalnie i sprawdzać z kim się robi interesy, myśli się o hajsie, ale takie osoby z reguły raczej niczego nie dorobią się takim tokiem myślenia. Ufać tylko sprawdzonym osobą, które mają reputację na forum i naprawdę zarabiają. Potrafią to udowodnić a nie tylko pisać jakie to "miljony" (specjalnie tak napisałam) zarabiają. Bo zdaje sobie sprawę, że są użytkownicy którzy mają także zysk z reffów. Naprawdę więcej racjonalnego myślenia i rozwagi, mniej głupoty.
Równie dobrze można nabrać się na super zarobek oferowany przez użytkownika ze stażem kilku \ kilkunastu dni, który 90% postów napisał w działach Refback za Reputy i Off-Topic. Smile