Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
facebook problem z aktywacją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: facebook problem z aktywacją (/Temat-facebook-problem-z-aktywacja-94433)



facebook problem z aktywacją - ml0dy - 18-07-2014 22:28

Cześć,
aktywowałem voucher na 50$ problem z tym że by przejść do reklamy wyskakuje mi komunikat połączenia konta z paypal podaje login itd i wyskakuje na końcu Powiąż z kontem PayPal kartę debetową lub kredytową.
Nie chce wiązać konta z kartą kredytową co mam zrobić ?


RE: facebook problem z aktywacją - Clovere - 19-07-2014 00:27

Pomyliłeś działy a co do problemu to

możesz nie mieć kasy a fb może chcieć weryfikować konto paypal aby nie bylo użyte na innym koncie i np mogą zabrać złotówke a mogą więcej.


RE: facebook problem z aktywacją - ml0dy - 19-07-2014 12:24

mam na paypal ok 10 pln i nadal to samo.


Odp: RE: facebook problem z aktywacją - Clovere - 19-07-2014 14:03

(19-07-2014 12:24)ml0dy napisał(a):  mam na paypal ok 10 pln i nadal to samo.
Sprobuj napisac do suportu fb

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka


RE: facebook problem z aktywacją - mikiniki - 19-07-2014 15:36

Musisz powiązać kartę bądź PP z ADS. Inaczej możesz kupon wyrzucić, nie da się inaczej...
Kupon jest to dodatkowe źródło finansowania. Wykorzystuje najpierw kasę z niego, jak się skończy to z karty bądź PP. Ale aby móc wykorzystać kupon musisz mieć powiązane konto z kartą lub PP.