Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google nie zatwierdza mi strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Google nie zatwierdza mi strony (/Temat-Google-nie-zatwierdza-mi-strony-94355)



Google nie zatwierdza mi strony - K.O.M.B.E.K - 17-07-2014 16:21

Witam
Posiadam stronę typu kwejk i google mi jej nie zatwierdza z powodu małej ilości tekstu.Jaki opis powinna zawierać taka strona?
I mniej więcej ile?


RE: Google nie zatwierdza mi strony - Jaro070 - 17-07-2014 16:49

Popatrz ile tekstu jest na stronach tego typu oraz dodaj kilka linków do swojej strony na kilku popularnych portalach.


RE: Google nie zatwierdza mi strony - K.O.M.B.E.K - 17-07-2014 16:52

np jakich?


RE: Google nie zatwierdza mi strony - czesio89ns - 27-07-2014 07:52

Dodając stronę podaj e-maila z gmial i po problemie Smile 1 dzień i reklamy śmigają Big Grin


RE: Google nie zatwierdza mi strony - ciniutek - 27-07-2014 19:41

Pewnym sposobem, aby uzyskać adsense jest zrobienie prostej strony w html. Dodajemy na nią dużo treści(jakieś felietony z neta itp) później przejdzie Ci weryfikację i masz konto adsense i możesz dodawać rekalmy na inne strony np typu kwejk.
Metoda sprawdzona! Mam już takie konto z pół roku i wypłacają Smile


RE: Google nie zatwierdza mi strony - TwojaMama - 08-08-2014 13:03

mi zatwierdziło po 12 h od postawienia forum ;p


RE: Google nie zatwierdza mi strony - GoodLecki - 09-08-2014 09:30

Pytasz o text to code ratio - powiadają o 15 % przy założeniu że jest konkretna tematyka a nie mix oraz odpowiednia optymalizacja strony, ja doradzam minimum 20% .


RE: Google nie zatwierdza mi strony - K.O.M.B.E.K - 09-08-2014 15:18

Ok dzięki Wink