Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecam mBank! Oddam połowę premii! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polecam mBank! Oddam połowę premii! (/Temat-Polecam-mBank-Oddam-polowe-premii-94340)



Polecam mBank! Oddam połowę premii! - Kemesz - 17-07-2014 12:41

Witajcie!

Posiadam konto w mBanku. Biorę udział w akcji https://www.polecambank.pl/ .

Mam dla Was ofertę. Jeżeli z mojego polecenia założycie: eKonto mobilne, izzyKonto, mBiznes Konto, Kartę Kredytową, Kredyt Gotówkowy bądź Kredyt Odnawialny oddam Wam połowę premii którą otrzymam!

Jakie warunki musicie spełnić?
- złożyć wniosek o rachunek lub produkt kredytowy (karta kredytowa, kredyt odnawialny lub gotówkowy) i wpisać w nim 10 ostatnich cyfr rachunku osoby polecającej.
- uruchomić przyznany kredyt gotówkowy lub odnawialny w koncie. Jeśli polecona została karta kredytowa, premia będzie przyznana po dokonaniu nią jednej, dowolnej płatności.
- dokonać w ciągu 60 dni od dnia otwarcia rachunku izzyKONTO, eKonto płatności kartą na łączną kwotę:
- min. 200 zł - dla Klientów w wieku od 26 lat
- min. 100 zł - dla Klientów w wieku do 26 lat
Jeśli z polecenia został otwarty rachunek firmowy, Twój znajomy dokonuje płatności kartą wydaną do mBIZNES konta na kwotę minimum 200 zł.
W przypadku rachunków wspólnych warunek związany z płatnościami powinien być spełniony przez obu posiadaczy rachunków.
Do powyższych kwot nie będą wliczane wypłaty gotówki, płatności przez telefon oraz przelewy z karty.

Oczywiście, nie mam zamiaru nikogo oszukiwać. Zależy mi na obustronnym zysku.
Zapraszam serdecznie do kontaktu przez PW lub przez maila