Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lajki - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lajki - pytanie (/Temat-Lajki-pytanie-94324)



Lajki - pytanie - galski.pawel - 17-07-2014 00:19

Witam,
Wie ktoś może czy mogę dostać weryfikację/blokadę konta na fb jeżeli jest to konto zweryfikowane sms i email, ale staż to kilka dni. Chodzi mi o lajkowanie na takim koncie ok. 17lajków na 3godz. , czyli 50-60 dziennie. Jak myślicie ?


RE: Lajki - pytanie - GoodLecki - 17-07-2014 09:46

Każde konto może dostać bana, tylko niektóre se mogą pozwolić na więcej.
Jak dajesz tyle lajków co piszesz to możesz smiało,doradzał bym nieregularną ilosc ich dodawać dziennie np w jedenj 20 a w drugi 40 w trzeci 30 itp.


RE: Lajki - pytanie - galski.pawel - 20-07-2014 15:24

No niestety dostałem blokadę na lajki + usunięcie lajków z ost. 30 dni. Miałem konto 4 letnie i robiłem codziennie ok. 50 lajków w odstępie ok. 20 lajków na 3-5 godzin przez ok. 7 dni na 1 koncie. Czy jest opcja, że właśnie dostałem za to bana, że robiłem to w miare systematycznie? Wie ktoś jak tego uniknąć?


RE: Lajki - pytanie - RafalG - 22-07-2014 10:29

Możesz napisać do Supportu i starać się to wyjaśnić. Zazwyczaj jak fb banuje to wysyła Ci info za co i czemu.


RE: Lajki - pytanie - lijon - 22-07-2014 16:43

Support i tak Ci nie odpisze.
Jedyny sposób aby tego uniknąć to ograniczyć lajki do max 40-50 tygodniowo inaczej zawsze ryzykujesz, że prędzej czy później się do Ciebie doczepią.


RE: Lajki - pytanie - galski.pawel - 22-07-2014 20:39

Teraz testuję 100 co 2-3 dni i 100 co tydzień. W przypadku drugim nie powinno być problemów, jak sądzicie?


Lajki - pytanie - Artinesse - 01-03-2018 21:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.