Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane konta na fb ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane konta na fb ! (/Temat-Zweryfikowane-konta-na-fb-94312)



Zweryfikowane konta na fb ! - acrossv13 - 16-07-2014 18:46

Robię na zamówienie konta FB zweryfikowane telefonicznie. Tanio Smile Czekam na prywatne wiadomościSmile Konta ze znajomymi +100 , 2 zł!


4.Kontakt : PW
5.Cena : 1 sztuka bez niczego - 1 zł , 1 sztuka ze znajomymi - 2 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank , PayPal


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - doniuśś - 16-07-2014 20:53

gorzej gdy zabezpieczenie facebooka wejdzie ( rozpoznaj twarze znajomych ) ;D


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - Staropolanka - 17-07-2014 15:57

masz jeszcze? jak coś to pw


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - galski.pawel - 17-07-2014 16:18

A więc zamówiłem 1 konto do testów na FB. Dostałem konto zrobione na poczcie koszmail czy coś takiego... Na tablicy zaspamowane jakimś "Zgarnij iphone" ... Zweryfikowanie jakimś fejkiem, nie wiem czy to USA czy coś. Prawdopodobnie numer pochodzi z jakiejś strony. Miałobyć 120 znajomych jest 60 i autor mówi, że będą dochodzić. +3 znajomych przez 2-3 godziny... Dodatkowo widzę, że autor zaprasza jakimś skryptem ludzi prawdopodobnie, ponieważ w powiadomieniach mam same: " XXX zaakceptował twoje zaproszenie. Napisz na osi użytkownia XXX". Czyli stwierdzam, że te konto długo nie pożyję Wink Dodatkowo ludzie piszą do mnie wiadomośći "Znamy się?"

NIE POLECAM i proszę o zwrot moich pieniędzy, ponieważ nie tego oczekiwałem. Ja oczywiście oddam te konto Undecided


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - acrossv13 - 17-07-2014 16:45

Nie porozumienie z gościem ... Pieniążki zwrócone . Pozdro


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - Zarobiony_Koles - 17-07-2014 18:26

Możesz dać mi na test jedno takie konto, zerknę jak to wygląda i oddam Smile Konta świeże?


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - acrossv13 - 18-07-2014 21:31

Brak już kont na fb / Temat do zamknięcia .


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - experimental - 18-07-2014 22:31

Ja mogę zweryfikować telef. konta, piszcie na priv.
wiele nie wezmę, co najwyżej 1zł lub 10FG ;d


RE: Zweryfikowane konta na fb ! - kwazimodos - 24-07-2014 16:44

Skupuje konta fb


Zweryfikowane konta na fb ! - daniel42na - 25-08-2014 00:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.