Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat fanpage facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Temat fanpage facebook (/Temat-Temat-fanpage-facebook-94309)



Temat fanpage facebook - Pawelczas - 16-07-2014 18:19

Witam, mam problem. Od kilku tygodni prowadze 3 fp. Maja od 1 do 3 tys lajkow. Kupowalem już reklamy u innych, średnio to dawało po przyrost po 100 lajkow. Nie mam juz pomysłu na rekalme , robie wszystko co jest w poradnikach, ale czuje ze to nic nie daje. Pomożcie jaki temat FP najłatwiej ludzie chwytają, bo nie mam pomysłu..


RE: Temat fanpage facebook - piotrekprorok - 16-07-2014 18:22

Najskuteczniejszą formą promocji fanpage jest udostępnianie się z innymi stronami. Piszesz na ich tablicach posty typu "udostępniamy?", "s4s?". Ja tym sposobem zdobywam po kilka tysięcy dziennie Smile


RE: Temat fanpage facebook - grzesiek1990 - 16-07-2014 18:42

Mając 3 fanpage podobnej wielkości możesz udostępniać je wzajemnie. Rób to jednak z głową, ponieważ fanpage nie może tylko odsyłać do innych, musi przyciągać ludzi treścią.


RE: Temat fanpage facebook - doniuśś - 16-07-2014 20:34

popieram kolegów i również uważam, że najskuteczniej będzie gdy będziesz udostępniał je na innych fanpage
. Smile


RE: Temat fanpage facebook - Pawelczas - 17-07-2014 17:35

Dobra koledzy biorę się do roboty Smile dzięki bardzo za pomoc !


RE: Temat fanpage facebook - Clovere - 18-07-2014 01:50

W dziale poradniki masz moj temat jak ozywic fp i jak zdobyc nowych fanow