Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam vps na którym działa macro recorder - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: szukam vps na którym działa macro recorder (/Temat-szukam-vps-na-ktorym-dziala-macro-recorder-94303)



szukam vps na którym działa macro recorder - czesiuleczek - 16-07-2014 14:41

Tak jak już napisałem, szukam VPSa z Windowsem na którym bez problemu będzie działać macro recorder/inne programu do klikania, po zminimalizowaniu lub wyłączeniu pulpitu zdalnego. Może ktoś z forum zajmuje się sprzedażą VPSów więc proszę o kontakt lub linka do strony która takie sprzedaje. Mam VPS na ohv.pl lecz nie działają tam programy po zamknięciu pulpitu zdalnego.


RE: szukam vps na którym działa macro recorder - linoskoczek - 16-07-2014 17:30

Najlepsze i najtańsze serwery VPS znajdziesz w Mintshost.pl.

Co do wyłączania się programów, to kwestia ustawień systemu:
http://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc758177%28v=ws.10%29.aspx

Zamiast wylogowywać się w systemie, musisz rozłączyć się. Wtedy, powinnno wyświetlać się takie okienko:
[Obrazek: gallery_502_13_12207.jpg]

W razie problemów, support na pewno Ci pomoże ze wstępną konfiguracją Smile


RE: szukam vps na którym działa macro recorder - czesiuleczek - 19-07-2014 19:11

Ale ja nie wylogowuję się z systemu tylko wyłączam panel zdalny, pojawia się to okienko, robie wszystko tak jak powinno być ale macro wtedy nie klika :/


RE: szukam vps na którym działa macro recorder - Staropolanka - 21-07-2014 10:58

Ovh.pl polecam, sam mam i jestem zadowolony


RE: szukam vps na którym działa macro recorder - linoskoczek - 21-07-2014 13:05

Pomyliłem się. Jednak nie będzie to możliwe na żadnym serwerze VPS z Windows.

Problem jest w tym, że gdy łączysz się ze swoim serwerem poprzez Konsolę Zdalną, to na serwerze tworzy się środowisko graficzne. Jednak gdy je zamykasz, środowisko graficzne również się zamyka, ale procesy pozostają cały czas włączone. Problem jest w tym, że Macro chce kliknąć w przycisk, którego po prostu nie ma, ponieważ komputer nie tworzy sam sobie obrazu pulpitu, bo nie ma to sensu. Możesz spróbować czegoś z Linuxem, tam GUI jest tworzone poprzez komendę i nawet po wyłączeniu klienta VNC (czyli konsoli zdalnej) środowisko graficzne pozostaje uruchomione. Możesz poszukać klientów macro na Linuxa (jest kilka, np. xmacro, tylko nie wiem, czego dokładnie potrzebujesz).