Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! (/Temat-Popekany-ekran-telefonu-z-niewyjasnionych-przyczyn-94300)

Strony: 1 2 3


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - xardas1020 - 22-07-2014 13:12

miałem dokładnie taką samą sytuację powiedzmy
zostawiłem telefon w zamkniętym aucie przy szybie - tak go przygrzało, że szybka telefonu wyglądała tak jak w twoim
stawiam, że u ciebie stało się to samo - mama zostawiła torebkę na słońcu, w torebce mała sauna i nie musiał nikt siadać, po prostu jakoś szybki jest jaka jest i pod wpływem temperatury stało się z nią to co się stało


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - Wrex - 02-08-2014 21:58

aparat którym robiłeś nie jest ciulowy, zobacz jaki ostry jest kontakt po prawej Wink


Odp: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - Damkofr - 04-08-2014 07:40

Kurde to ja trafilem na naprawde dobry egzemplarz bo moj ostatnio w samochodzie na sloncu (30 w cieniu) stopni wiec w samochodzie pewnie z 2 razy wiecej;d
Wiec nie wymieniam miniacza narazie ;d


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2