Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! (/Temat-Popekany-ekran-telefonu-z-niewyjasnionych-przyczyn-94300)

Strony: 1 2 3


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - marcel_kk - 20-07-2014 10:37

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, to nie Autocasco pojazdu.


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - pietruch78 - 21-07-2014 16:14

no byłem w tym serwisie i mi powiedzieli że smiecie obniżą cenę o połowę.










"połowę"


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - marcel_kk - 21-07-2014 16:27

O połowę czego ? Kosztów naprawy ?


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - pietruch78 - 21-07-2014 16:33

(21-07-2014 16:27)marcel_kk napisał(a):  O połowę czego ? Kosztów naprawy ?

tag


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - marcel_kk - 21-07-2014 16:40

To ile zawołali ?


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - pietruch78 - 21-07-2014 17:24

(21-07-2014 16:40)marcel_kk napisał(a):  To ile zawołali ?

trójeczka i dwa zera pokerface


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - linoskoczek - 21-07-2014 18:43

A wyświetlacz cały?

Wyświetlacz ] dotyk ] szybka ]

Tak to wygląda. Nie oznacza to jednak, że gdy dotyk działa, to wyświetlacz też, więc nie mogę tego jednoznacznie ocenić.
Powiedz po prostu, czy wyświetlacz wyświetla obraz na pełnym obszarze i czy dotyk na całej powierzchni działa.


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - pietruch78 - 21-07-2014 20:54

(21-07-2014 18:43)linoskoczek napisał(a):  A wyświetlacz cały?

Wyświetlacz ] dotyk ] szybka ]

Tak to wygląda. Nie oznacza to jednak, że gdy dotyk działa, to wyświetlacz też, więc nie mogę tego jednoznacznie ocenić.
Powiedz po prostu, czy wyświetlacz wyświetla obraz na pełnym obszarze i czy dotyk na całej powierzchni działa.

tak, wyświetla się wszystko normalnie. zdarza się rzadko, że jak przejade płynnym ruchem palca po rysie to przerywa.


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - linoskoczek - 21-07-2014 21:01

Czyli na 100% ekran działa. Trzeba wymienić szybkę na nową (zamówić z Allegro i zrobić to samemu, lub w serwisie), a dotyk potestować po zmianie, bo przez pęknięcia tez może coś źle chwytać.


RE: Popękany ekran telefonu z niewyjaśnionych przyczyn!!! - zener82 - 22-07-2014 12:50

szybka (jak wy to nazywacie) i panel dotykowy w tym modelu, to jeden integralny element.