Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zuhsm co dalej ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zuhsm co dalej ? (/Temat-Zuhsm-co-dalej-94298)

Strony: 1 2 3 4 5


Zuhsm co dalej ? - grsmagik - 16-07-2014 12:30

Witam, jest to temat skierowany do właściciela serwisu oraz do użytkowników.
W ostatnim czasie pojawiło się wiele negatywnych opini na temat serwsiu.
Stąd moje pytanie : Zuhsm co dalej z serwisem ? Nagrodami ? II Filarem ? Aukcjami ?
Coraz więcej postów mówiących o totalnym "olewaniu" użytkowników.

Proszę, abyś wytłumaczył nam i odpowiedział co dalej z serwisem, tylko nie krótką wiadomością, lecz taką która wyczerpie temat i będzie prawdziwa.
Chcemy po prostu dowiedzieć się na czym stoimy Smile

PS do użytkowników : Narazie wstrzymajcie się z negatywnymi odpowiedziami pod tym tematem Smile Poczekajmy Smile


RE: Zuhsm co dalej ? - MoniaiKrzys - 16-07-2014 12:33

Dobry pomysł.
Raczej tu tylko Zuhsm powinien odpowiedzieć


RE: Zuhsm co dalej ? - ZarazWracam - 16-07-2014 12:38

i tak na odpowiedź się nie doczekamy...


RE: Zuhsm co dalej ? - WydziałŚledczy - 16-07-2014 12:54

tylko po co to? Undecided Zuhsm kolejny raz pięknie się wybroni kłamstwami jak to już miało miejsce... miał odpisywać na maile w ciągu 24 godzin kłamstwo nadal nie odpisuje...aukcje miały być za 3-4 tyś kłamstwo....nagrody za restock czerwcowy NIBY zostały wysłane kolejne kłamstwo. serwis jak i właściciel nie są już wiarygodni i czekać aż zobaczymy FG w dziale SCAM Angry


RE: Zuhsm co dalej ? - grsmagik - 16-07-2014 12:59

(16-07-2014 12:54)WydziałŚledczy napisał(a):  tylko po co to? Undecided Zuhsm kolejny raz pięknie się wybroni kłamstwami jak to już miało miejsce... miał odpisywać na maile w ciągu 24 godzin kłamstwo nadal nie odpisuje...aukcje miały być za 3-4 tyś kłamstwo....nagrody za restock czerwcowy NIBY zostały wysłane kolejne kłamstwo. serwis jak i właściciel nie są już wiarygodni i czekać aż zobaczymy FG w dziale SCAM Angry

Mówiłem, poczekajcie z takimi odpowiedziami...


RE: Zuhsm co dalej ? - majeros - 16-07-2014 13:03

ZUHSM, może byś w końcu coś napisał?...zero kontaktu nikomu nie odpisuje...Niby nagrody były pakowane ciekawe kiedy jak nikt ich nawet nie dostał miałeś czas do 7 lipca jest 16 i co nam powiesz?...


RE: Zuhsm co dalej ? - xavi512 - 16-07-2014 14:46

Jeżeli tutaj nie zobaczymy jakiegokolwiek postu Zuhsma to już będzie całkowite olanie użytkowników, a co za tym idzie prawdopodobnie serwis pójdzie na dno, oby tak się nie stało, dlatego CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ!!!


RE: Zuhsm co dalej ? - ICanTrollU - 16-07-2014 15:12

przecież tak kończy każdy serwis z nagrodami Lol


RE: Zuhsm co dalej ? - FireGifts.pl - 16-07-2014 15:27

Krótko i na temat.

1. Otrzymacie wszystkie nagrody w ciągu 5 dni roboczych od ostatniej aukcji (również zaległe)
2. Zasady zdobywania GP będą jasne i przejrzyste, wyliczone co miesiąc.
3. Odpowiedzi na wszystkie pytania w ciągu 12 godzin.

Z Waszych wyliczeń wynika że mam co miesiąc 10 000zł w kieszeni, otóż dokładam do serwisu co miesiąc praktycznie od jego powstania, jest to moja wina i dlatego właśnie to zmieniam. Źle sobie wszystko wyliczyłem po zakupie serwisu.


RE: Zuhsm co dalej ? - majeros - 16-07-2014 15:29

więc zuhsm dlaczego nikomu nie odpisywałes na maile?

napisałem przed chwilą do zuhsma i w kilka sekund ospisał.mam nadzieje że tak będzie dalej Big Grin