Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Etyczny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Etyczny zarobek (/Temat-Etyczny-zarobek-94281)



Etyczny zarobek - Mwapl - 16-07-2014 08:26

Witam, o metodat zarabiania przez internet takich jak PPA czy sub sms już trochę czytałem jednak mnie nie przekonują ze względów moralnych bo dla mnie jest to po prostu naciąganie ludzi. Fakt - tacy ludzi są naiwni ale mimo wszystko chciałbym spytać o alternatywy. Co robisz? Naciągam ludzi na kase - taka wizja mi nie odpowiada.

Wczoraj skróciłem link do pliku (PPD) i zareklamowałem fake kontem na youtube w kilkunastu nowych, zdobywających popularność filmach nadających się do tej niszy jednak nikt nie kliknął. Co mogłem zrobić źle? Nie spodziewałem się tysięcy ale sporo 0 to chyba jednak coś nie tak. Użyłem shorte. Dlatego pytam o jakieś poradniki dotyczące zarabiania ale bardziej etycznego od sub sms.

Poza skracaniem linków do PPD pomyślałem jeszcze o swojej stronie internetowej bo umiem takowe tworzyć i tu pytanie jaki serwis oferuje obecnie najkorzystniejsze stawki dla wyświetleń z polski.
+ Czy mogę na innych podstronach mieć reklamy z różnych serwisów?

Dziękuję z góry za odpowiedzi


RE: Etyczny zarobek - karolinapatryk - 16-07-2014 12:18

My prowadzimy sklep Internetowy i też na tym zarabiamy. Klienci kupują produkty fizyczne i są zadowoleni.


RE: Etyczny zarobek - dzemba - 16-07-2014 12:37

(16-07-2014 08:26)Mwapl napisał(a):  Poza skracaniem linków do PPD pomyślałem jeszcze o swojej stronie internetowej bo umiem takowe tworzyć i tu pytanie jaki serwis oferuje obecnie najkorzystniejsze stawki dla wyświetleń z polski.
+ Czy mogę na innych podstronach mieć reklamy z różnych serwisów?

Dziękuję z góry za odpowiedzi

1. Fortuny na CMP nie zarobisz, przy stronie 15k UU miałem 5-6 zł z CPM XD, wiec raczej nie licz, że zbijesz fortune.

2. Tak na różnych podstronach możesz mieć reklamy z różnych serwisów.

3. Osobiście polecam cpm24.pl oraz adtaily lub reklame google.


RE: Etyczny zarobek - venzer - 16-07-2014 13:30

Stwórz własną stronę i zadbaj aby jak najwięcej użytkowników ją odwiedzało. Następnie Poszukaj programów partnerskich (novem netSales Złote myśli itp) pasujących tematycznie do treści twojej strony i umieść reklamę. Uwierz mi że że tak się da zarabiać i to całkiem nieźle i co najważniejsze legalnie.

PS. Ja skracając linki zawsze stawiam sprawę jasno i piszę że po kliknięci w link pojawi się reklama i aby ja pominąć należy kliknąć w skip ad po 5 sec.