Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adf.ly - marna konwersja czy niezaliczane linki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adf.ly - marna konwersja czy niezaliczane linki? (/Temat-Adf-ly-marna-konwersja-czy-niezaliczane-linki-94276)



Adf.ly - marna konwersja czy niezaliczane linki? - amaltej - 16-07-2014 03:43

Witam! Chciałem zapytać was czy też macie ostatnio jakieś wątpliwości co do działania serwisu Ad Fly? Kiedyś otrzymanie paru tysięcy kliknięć było bezproblemowe, a w ostatnim czasie coś próbowałem, dziwiłem się czemu mam tak mało kliknięć, poddałem się bo stwierdziłem, że jestem w tym słaby, po czym sprawdziłem statystyki przypadkowo w goo.gl, przez który skracałem linki z ad.fly aby facebook ich nie brał jako zagrożenie i okazało się że wyświetlenia moich linków wcale nie są takie słabe, np w jeden link weszło ponad 300 osób, a na ad.fly było zaledwie 20 wejść, a skoro ludzie już weszli w ten link, skuszeni w jakiś sposób to nie chce mi się wierzyć, że konwersja była taka mała...

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji!


RE: Adf.ly - marna konwersja czy niezaliczane linki? - venzer - 16-07-2014 13:39

Weszli ale nie kliknęli w "skip ad" tylko wtedy dostajesz pieniądze w adfly
Prawdopodobnie gdy zobaczyli reklamę uznali że to "fake" i zamykają okienko.
Inną możliwością jest to że jeden użytkownik wszedł po kilkanaście razy w link (mało prawdopodobne ale i tak się zdarza)