Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Cholerny problem... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Cholerny problem... (/Temat-Rozwiazane-Cholerny-problem-9426)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Cholerny problem... - matiss34 - 28-06-2010 09:17

Witam. Wczoraj z kumplem oczekując na restock odświeżaliśmy Reedem. Nagle ok. 23:03 ja na nic nie moge wbic ani do dzis. Ani na lockerz.com ania na play, ptzplace po prostu na nic. Mial ktos z was takie problemy co robic? Czyscilem pamiec podreczna i ciasteczka i nic nawet modem zresetowalem ale to bez skutku...


RE: Cholerny problem... - Bolt - 28-06-2010 09:19

Ja miałem kiedyś taki problem że lockerz mi nie działał przez 3 tygodnie. Jeśli to co robiłeś nie pomogło, to napisz e-maila do lockerz, że stronka ci nie działa itp... Napisz w dziale tłumaczenia jeśli nie jesteś na siłach by pisać emaila sam Tongue


RE: Cholerny problem... - Leopard - 28-06-2010 09:23

Może poprostu twoje IP zostalo zbanowane za zbyt dużo odświeżeń. Uprzedzę także twoje następne pytanie - na restock raczej nie będziesz mógł wbić.


RE: Cholerny problem... - matiss34 - 28-06-2010 09:25

Kur... Ale za co mi zbanowali ip za odswiezanie reedem?


RE: Cholerny problem... - budzik6410 - 28-06-2010 09:37

tak.za częste odświeżanieTongue


RE: Cholerny problem... - Yanke$ - 28-06-2010 09:42

Jeżeli tak jest, to to jest paranoja. Przecież czekanie na restock na tym właśnie polega - na częstym odświeżaniu. Na pewno nie korzystałeś z programów [wtyczek], które odświeżają stronę co jakiś regularny czas ?


RE: Cholerny problem... - Sergio - 28-06-2010 10:28

Tak właśnie wygląda ban.
1. Wyczyść wszystkie dane przeglądarki (cookie, pamięć podręczna etc.)
2. Użyj proxy (samair.ru) lub zmień ip (jeśli masz zmienne) - powinno pomóc


RE: Cholerny problem... - Nayare - 28-06-2010 10:34

Przez proxy w przegladarce raczej sie nie zalogujesz na ptzplace, ale np. Platinum Hide IP czy cos w tym stylu mozna.


RE: Cholerny problem... - patryk5599 - 28-06-2010 10:47

na pewno masz bana za odświeżanie


RE: Cholerny problem... - matiss34 - 28-06-2010 10:54

Ale ja odswiezalem tylko reedem... oraz uzywalem http://lockerz-checkerz.com/en/toolbar.php moze to przez to

Jelsi tak to prosze o pomoc jak moge tego bana zlikwidowac.