Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - od czego zacząć ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - od czego zacząć ? (/Temat-Opcje-binarne-od-czego-zaczac-94258)

Strony: 1 2


Opcje binarne - od czego zacząć ? - creativeD - 15-07-2014 21:07

Witam, jako że chciałbym zacząć zarobek w tym kierunku poszukuję chętnego mentora który pomógł by mi zarobić swoje pierwsze pieniądze. Wiem tylko tyle że trzeba mieć saldo aby w to inwestować a z tym nie będzie problemu. Jeszcze takie pytanie, czy warto w to wchodzić ? można dużo stracić ?


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - MaLiN - 15-07-2014 21:50

Mogę pomóc, ile będę w stanie Smile
Odpowiadając na Twoje pytania, czy warto to wchodzić? Już sam fakt, że tu napisałeś już o czymś świadczy. Jeden napisze, że warto, drugi, że nie - podejmij decyzje sam Wink
Co do straty, to opcje binarne wiążą się z potencjalnym ryzykiem. Jeśli Twoje przyszłe inwestycje będą kiepskie i z Twojego początkowego depozytu, zacznie ubywać sporo pieniędzy, to stracisz najwyżej minimalny depozyt, czyli średnio 200$ (o ile nie będziesz się odgrywał na stratach). Ale zanim niedoświadczona osoba zajmie się realnymi inwestycjami, czeka ją nauka i konto demo Wink


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - creativeD - 15-07-2014 21:52

Co oznacza konto demo ? że będę mógł się narazie uczyć na tym koncie za wirtualne pieniądze których nie będzie można jak narazie wypłacić ? Nie wiem, jak mogę się z tobą skontaktować poprzez GG ?


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - paw9191 - 15-07-2014 22:20

no konto demo to gra za wirtualną walute. Nic nie tracisz i nic nie zyskujesz


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - MaLiN - 16-07-2014 08:06

(15-07-2014 21:52)creativeD napisał(a):  Nie wiem, jak mogę się z tobą skontaktować poprzez GG ?

Pisz na priv Smile


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - ToxicIce - 04-08-2014 19:50

Na platformie (np. Exbino) dostajesz swojego opiekuna konta. W ich interesie leży aby Ciebie wyszkolić jak najlepiej bo oni dostają prowizję od twojego pozytywnego obrotu. Mogę Ci polecić książkę na początek mam w pdf. napisz do mnie na skypie- abuk1234n
Pozdrawiam i nerwów ze stali na opcjach, przydadzą się na pewno. Angry


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - Comparic - 04-08-2014 20:16

Różnie bywa z tą prowizją od pozytywnego obrotu. W większości przypadków jest to prowizja od strat klienta, a osoby pracujące u brokera nawet gdyby chciały coś przekazać pozytywnego, to niestety nie mają wiedzy. Bardzo niewielka część pracowników zna się na rynku, a te które kiedyś z sukcesem na rynku działały są naprawdę rzadkie. I w większości są u naprawdę dużych brokerów.


Co do początku na rynkach to nauka, nauka, nauka.

Stracić można wszystko.


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - ToxicIce - 04-08-2014 20:23

(04-08-2014 20:16)Comparic napisał(a):  Stracić można wszystko.

Co racja,to racja ale uczmy się na błędach. Polecasz jakąś lekturę?


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - Comparic - 05-08-2014 07:16

Książek jest masa, bo Opcje Binarne w sumie niewiele się różnią od giełdy czy forexu. Na pewno warto poduczyć się analizy technicznej, później testować systemy transakcyjne.


RE: Opcje binarne - od czego zacząć ? - kkorpik - 28-09-2014 16:10

Czasem brokerzy reklamują się, że opcje binarne to łatwiejsza wersja Forex.
Po swoich skromnych doświadczeniach na opcjach nigdy w to nie uwierzę.
Gdyby nie przygoda z Forex, to na opcjach przegrałbym wszystko chyba :-)
Kolega Comparic ma rację. Warto poznać chociaż podstawową wiedzę z zakresu
analizy technicznej. Ja grając na opcjach wspieram się zawsze pełnymi wykresami
Forex'owymi i na nich wykonuję analizę. Wykresy u brokerów "binarnych" nie są zbyt dobre.