Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z przenosinami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z przenosinami (/Temat-Problem-z-przenosinami-94184)



Problem z przenosinami - mordimer12 - 14-07-2014 11:14

Witam, mam problem z przenosinami swojej strony na lepszy hosting. Z góry uprzedzam, że wcześniej przeniosłem dwie strony wordpress bez żadnego problemu lecz przy tej stronie zaczynają się schody otóż. Zgrywam folder wp-content ze starego hostingu, instaluję wordpressa na nowym hostingu, wszystko ładnie działa, wgrywam wp-content na hosting, Ładnie działa, wchodzę w phpmyadmin, kasuję wszystkie obecne tabele i importuję bazę danych z poprzedniego hostingu, baza danych wysłana i pokazuje mi się,

"Witaj w słynnym pięciominutowym procesie instalacji WordPressa! W wolnym czasie możesz zapoznać się z dokumentacją zawartą w pliku PrzeczytajMnie, a jeżeli nie chcesz — po prostu wypełnij poniższy formularz, a znajdziesz się na drodze do korzystania z najbardziej rozszerzalnej i najpotężniejszej osobistej platformy publikacyjnej na świecie."

czyli tak jakby, instalacja wordpressa od nowa... przechodzę ją, patrzę - nie ma moich wpisów ani nic, robię znów to samo i znów instalacja. Co robię źle? Nigdy nie spotkałem się z takim problemem także liczę na pomoc.. Pozdrawiam


RE: Problem z przenosinami - mordimer12 - 14-07-2014 15:31

Dobra już mam, trzeba było tylko dodać przedrostki w phpmyadmin przy każdej tabeli "wp_" i wtedy wyeksportować bazę danych i ok!