Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto PTCircle - okazja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto PTCircle - okazja! (/Temat-Konto-PTCircle-okazja-94176)



Konto PTCircle - okazja! - haha40027 - 14-07-2014 09:58

1.Nazwa przedmiotu : Konto na PTCircle
2.Opis przedmiotu :Konto, a na nim:
2DR(jeden ostatnio nieaktywny, więc nie wiem o co z nim chodzi)
34RR
25,67$ na koncie(w chwili wystawiania ogłoszenia nie wyklikałem jeszcze reklam)
Oczekująca wypłata $21.00, jeśli kupisz, a ona nie dojdzie do mnie to ją anuluje, co da w sumie 46,67$ na chwilę obecną
Konto ma upgrade Hydrogen - expires 2014/08/13, 14:27 czyli ważne praktycznie jeszcze miesiąc
3.Zdjęcia :Myślę, że zbędne, aczkolwiek mogę wysłać kilka screenów
4.Kontakt : GG - 48210138 oraz PW
5.Cena :20zł jeśli wypłata mi dojdzie / 30zł jeśli wypłata nie dojdzie(anuluje ją)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal(najlepiej) ale może być przelew

W razie pytań zapraszam na PW, sprzedaje, bo nie chce mi się zakładać konta na skrill, poza tym zająłem się innym programem i tutaj nic mnie nie trzyma, a konto może ktoś przejąć i sobie co nieco "dorobić".


RE: Konto PTCircle - okazja! - Hybrid1990 - 14-07-2014 10:21

del


RE: Konto PTCircle - okazja! - xardas1020 - 14-07-2014 11:59

(14-07-2014 11:38)haha40027 napisał(a):  Cenę ustalam ja i to mój problem, a nie Wasz Wink

fakt to prawda cenę ustalasz sam tylko, że z ceną z kosmosu pozostaniesz również sam jak i z kontem w tym badziewiu bo nikt ci tyle nie zapłaci i konta nie sprzedasz

realna ziemska cena to 12 zł gdy nie dojdzie ci wypłata którą zleciłeś, a jak dojdzie to 8 zł

20-30 zł twojej ceny z kosmosu nikt ci nie zapłaci


Konto PTCircle - okazja! - daniel42na - 25-08-2014 00:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.