Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik prawdziwego lenia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik prawdziwego lenia! (/Temat-Dziennik-prawdziwego-lenia-94155)

Strony: 1 2


Dziennik prawdziwego lenia! - piciaszek - 13-07-2014 20:24

Cześć!

Jest to mój 3 i ostatni dziennik, w którym (mam nadzieję) będę dodawał systematycznie notki odnośnie moich zarobków z serwisów takich jak FreeBiz, Hotcash, eForsa oraz zamierzam zabrać się za Shorte.

Mam na imię Piotrek, mam 15 lat, będę teraz uczęszczał do trzeciej klasy gimnazjum o profilu angielskim. Nie jestem w stanie zagwarantować, że będę prowadził systematycznie dziennik w roku szkolnym, ponieważ muszę się przyłożyć do nauki.. Egzaminy, wybór dobrej szkoły (w tym przypadku chciałbym dostać się do liceum, gdzie wszystkie lekcje prowadzone są w języku angielskim). Jestem leniwy, ale jak dostanę kopa motywacyjnego to brnę do przodu jak szalony Big Grin
Zarabiam w sieci nieco ponad rok ponieważ zacząłem w czerwcu 2013. Pierwszy "prawdziwy" serwis, w którym zarobiłem kupę kasy to był EasySub, za którym bardzo tęsknię, ale no takie są uroki tego biznesu. Wink


W sumie na tyle gadaniny o mnie, około 24 wstawię screeny z serwisów, na których coś dziś zarobiłem.


Zapomniałbym.. Mój ogólny cel to zarobić pieniądze na wyjazd do Wielkiej Brytanii oraz college (chcę się tam na stałe osiedlić), a cel do 1 września od 1 sierpnia ustawiam: 1111 PLN. Idea


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - Miciu - 13-07-2014 20:59

Wielka Brytania powiadasz... Masz już jakiś upatrzony kraj?
Będę śledził Smile

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - piciaszek - 13-07-2014 21:03

Wielkie dzięki. Celuję w Anglię, a dokładniej Birmingham.. Możliwe, że dzieli mnie tylko (lub aż) 6 lat od tego marzenia. Wink


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - Miciu - 13-07-2014 21:04

Życzę powodzenia w dążeniu do celu Smile

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - SexPistols - 13-07-2014 21:52

O widzę też planujesz emigrację Big Grin to tak jak ja!
Powodzenia Smile


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - piciaszek - 13-07-2014 23:11

@up Nic mnie tutaj nie trzyma, a tam wiem, że na pewno będzie się żyć łatwiej. Wink



Ile zarobiłem?:

FreeBiz

[Obrazek: freebiz13072014.jpg]

HotCash


[Obrazek: hotcash13072014.jpg]

Podsumowując - 98 PLN

Co dziś robiłem?:

- zdobyłem doświadczenie jak codziennie
- zacząłem zarabiać na HotCash, znalazłem się na 2 miejscu zarabiających w dniu 13.07
- znalazłem ciekawą niszę
- testowałem program Szpiegofon oraz AskLike - okazało się, że są dla mnie klapą, bo kompletnie nie umiem ich promować
- zmotywowałem się przed następnym dniem Wink

Dziś (czyt. poniedziałek) powinno wpłynąć mi 5 zł z eForsy z subskrypcji, więc zaczynam również promocję tam. Dobranoc. Idea


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - piciaszek - 15-07-2014 09:49

Przepraszam, że nie dodałem notki wczoraj, ale nie było mnie przez calutki dzień w domu, a jak wróciłem o 23 to padłem na łóżko. Tak więc..


Ile zarobiłem?:

FreeBiz


[Obrazek: freebiz14072014.jpg]

HotCash



[Obrazek: hotcash14072014.jpg]

Podsumowując - 78,50 pln

Co dziś robiłem?:


- dostałem się znowu do TOP15 na HotCash, ale nie jest to żadne wielkie osiągnięcie
- zmotywowałem się, gdyż wszystkie rejestracje wpadły dzięki Exposure, który sam dodaje posty na moich fanpage
- pomagałem w sklepie, nauczyłem się wprowadzać faktury itp.

I koniec. Miłego dnia. Idea


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - xardas1020 - 15-07-2014 09:59

Życzę powodzenia w dążeniu do celu


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - piciaszek - 16-07-2014 10:10

Przepraszam za brak notki, uzupełnię wieczorem wczorajszą jak i dzisiejszą. Miłego dnia. Smile


RE: Dziennik prawdziwego lenia! - karolinapatryk - 16-07-2014 12:06

Życzymy powodzenia w dążeniu do celu.