Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Scigacz 50":D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: "Scigacz 50":D (/Temat-Scigacz-50-D-94151)



"Scigacz 50":D - macek96 - 13-07-2014 19:32

1.Nazwa przedmiotu :Motorower kinroad sprinter
2.Opis przedmiotu :Mam do sprzedania motorower o wyglądzie sportowym kinroad sprinter z 2008 r. Sprzedaję go z powodu zrobienia prawka oraz z racji ,że chciałbym się przesiąść na jakiś lepszy sprzęt. Kupiłem go ok 2 lata temu wymieniłem w nim silnik ( z powodu zatarcia) , kierunki tył (są od zipp pro 50) , przerywacz , zębatka przednia , zegary (są od zipp pro 50) , nowy kolor , ale niestety są małe zacieki ,!! projekt malowania nie jest do końca skończony !! jeśli będzie czas to postaram się zrobić co w mojej mocy ( trzeba przytrzeć w paru miejscach , zdeczka pomalować , myślałem nad oddzieleniem koloru czerwonego od czarnego na baku. Z daleka niedoskonałości nie rzucają się w oczy.) Dodam że pomalowałem felgi oraz przewierciłem tłumik co dało lepszy dźwięk nie robiłem dużo dziur żeby nie "pierdziało"
To co trzeba zrobić:
-przegląd się kończy ( ale zrobię na 100%)
- OC (chwilowo nie ma ale też opłacę na 100 % )
- zajrzeć do skrzyni biegów mam wrażenie że coś jest nie tak ( koszt ok 80 zł za części + robota , jeśli nie będzie chętnych na kupno to go zrobię ale pod koniec wakacji )
- wymienić moduł zapłonowy
- dać zębatki na v-max
- wymienić akumulator
żeby nie okłamać trzeba z 200-300 zł włożyć.
Ale można spokojnie jeździć tak jak teraz jest bez dokładania Smile
Jeździłem nim do szkoły przebieg na tym silniku to nie całe 2000 km .
gratis daję części które widać na zdj , jeśli coś jeszcze znajdę dam gratis !
Cena do sporej negocjacji , ogólnie motor bym wycenił na ok 2500 zł , czekam na propozycję .
http://olx.pl/oferta/sprinter-110-50-nie-tzr-nsr-rs-CID5-ID6rbBh.html

3.Zdjęcia :[Obrazek: 163065357_2_644x461_sprinter-110-50-nie-...djecia.jpg]
4.Kontakt Tonguew/ gg 34813216
5.Cena :2000 do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot Big Grino ręki


"Scigacz 50":D - daniel42na - 25-08-2014 00:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.