Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH (/Temat-Final-MS-Potrzbuje-kodu-BAH-94144)



Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Mklip - 13-07-2014 17:54

Jak w temacie. Potrzebuję kodu do bet at home. Czas ucieka a bardzo chciałbym obstawić finał Pucharu świata. Może ktoś się zlituje i wyśle mi na PW kod ? Pozdrawiam


RE: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Driver - 13-07-2014 17:57

Dlaczego ktoś miałby Ci wysyłać ten bon? Równie dobrze sam możesz wpłacić kasę i postawić Smile
BTW. Co chcesz postawić?


RE: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Mklip - 13-07-2014 18:05

Cześć. Nie zajmuję się bukmacherką ot po prostu chciałbym skorzystać z takiego kodu i sprawić sobie malutką frajdę obstawiając finał Pucharu Świata. Dlatego też chciałbym skorzystać z takiego bonu lecz jak wiadomo są one cięzko do zdobycia. Szukałem w internecie lecz gdy gdzieś można było zdobyć taki bon to okazywało się że promcja na danej stronie nieaktualna.
Ps. Chciałbym postawić na Niemców. Wiem z takiego bonu to dużo nie wygram ale chodzi mi o jak napisałem taka malutką frajdę z samego faktu postawienia na finał pucharu Świata


RE: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Driver - 13-07-2014 18:07

Ogólnie już tych kodów nie ma, bo nie rozdają aktualnie. A Ci co mają to sprzedaja, może ktoś Ci za darmo da jak ma dużo.


RE: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Mklip - 13-07-2014 18:10

W zamian mógłbym np wysłać gdzieś smsa komuś żeby już tak za darmo nie brać całkiem kodu.


RE: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - polo911 - 13-07-2014 18:35

ja mam kod 10euro, za 10zl moge sprzedac. 40zl za 10zl wiec sie opyla


RE: Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - PremAccHack - 13-07-2014 19:06

Zapraszam do działu konkursy użytkowników forum. Może jeszcze zdążysz oddać typ do 21:00 Wink


Finał MŚ ! Potrzbuję kodu BAH - Hybrid1990 - 28-05-2018 20:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.