Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych (/Temat-Sprzedam-poradnik-do-zarabiania-na-opcjach-binarnych-94120)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Jacuss - 13-07-2014 15:22

Wg. mnie to jest JimmyWang od poradnika o buku.. On dużo zarobił na OB i szukał też łosi do tego


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Onomatopeja - 13-07-2014 15:34

Xardas - jak już napisałem wcześniej, gdyby były wątpliwości temat zostałby usunięty, zarówno z Adminem jak i Coristo pisałem wiadomości prywatne i podawałem im linki do tego tematu i nie wylądował w koszu


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - xardas1020 - 13-07-2014 15:39

g.wno na wierz nigdy nie wypływa od razu
zgadzam się z Jacuss mnie onomatopeja na JimmyWang również wygląda, że powrócił na nowym multi by nowych oskubać z kasy
policja nic z takimi sku.wielami nie robi, a powinni jak w średniowieczu : ukradłeś to ręka na stół, topór i u.ebana przy łokciu, ukradniesz drugą ręką to taka sama sytuacja
oduczyłoby to złodziejaszków wielu zawodu


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Onomatopeja - 13-07-2014 15:45

Może pierw poczekajcie na recenzję a nie zaczynacie kogoś obrzucać błotem od razu.


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - xardas1020 - 13-07-2014 15:48

(13-07-2014 15:45)Onomatopeja napisał(a):  Może pierw poczekajcie na recenzję a nie zaczynacie kogoś obrzucać błotem od razu.

wielu oszustów pozytywną recenzję miało, a g.wno na wierz dopiero po czasie wypływało


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Onomatopeja - 13-07-2014 15:53

Pisze się na wierzch nie na wierz Smile Nie chcesz, nie kupuj i nie komentuj. W Internecie łatwo komuś coś brzydkiego napisać, ciekawe czy normalnie też byś tak cwaniakował. Temat założony do czego innego, jak masz jakiś problem ze mną to załóż temat


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Jacuss - 13-07-2014 15:54

Może to śmieszne ale wszystko jest podobne do Jimmiego - sopsób robienia konta, a nawet ikona przy temacie Big Grin


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - galski.pawel - 13-07-2014 16:06

Ludzie, ale czy on chcę was oszukać... ? Nie! Oferuję poradnik, który zostanie sprawdzony dokładnie przez "tutora"... Że niektórzy byli tak zachwyceni wynikami Jimmiego i z własnej woli dawali mu pieniądzę, aby im pomnożył to ich sprawa... W regulaminie nawet jest, że nie można oferować a Jimmy nie oferował tego tylko sami do niego pisali... Po drugie przed Jimmy'm był już Rheager czy coś takiego, więc powinni zachować się odpowiednio, ale jak widać zachłanność zwycięża Wink

Moderator zamknij ten temat do dnia recenzji czy coś bo oni i tak nie odpuszczą ...

Pozdrawiam wszystkich, którzy najeżdzają na autora tematu beka


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - xardas1020 - 13-07-2014 16:08

(13-07-2014 15:54)Jacuss napisał(a):  Może to śmieszne ale wszystko jest podobne do Jimmiego - sopsób robienia konta, a nawet ikona przy temacie Big Grin

jeśli go nie zbanują to trzeba poczekać kogo na kasę wydyma i go tedy wywalą, ale widać jak bezkarny się czuje skoro na kolejnym multi wraca by nowy zawód wykonywać


RE: Sprzedam poradnik do zarabiania na opcjach binarnych - Onomatopeja - 13-07-2014 16:09

W końcu ktoś normalny. Nic jeszcze nie zrobiłem, jedynie wystawiłem temat o sprzedaży a już zostałem ukamienowany ;(

Xardas - ja Ciebie naprawdę nie rozumiem. Czy ja komuś mówię daj mi pieniądze a zrobię cuda z nich?

Zamykam temat, pojawi się recenzja to otworzę nowy